Dzisiejszy dzień dla większości osób będzie wyjątkowy – romantyczna smaczna kolacja przy świecach, miły nastrój i być może seks. Dlatego jak w ten dzień sprawić największą przyjemność? Należy wiedzieć gdzie szukać.

 

1. Wewnętrzna część nadgarstka.

Zwykle nie dotykamy tego miejsca, a jest ono niezwykle podatne na przekazywanie impulsów. Nie mam ono wielu zakończeń nerwowych, jednak wpływa ono na psychologiczne zbliżenie poprzez zwiększenie intymności.

Aby sprawić przyjemność polecamy:

  • Delikatnie zacząć dotykać i masować (ruch eliptyczny) wewnętrzną część nadgarstka

 

2. Kark.

Szyja jest dość mocno unerwiona, a do tego jest pokryta cienką skórą. Dotyk karku – szyi lub jego pocałunek stymulują przepływ krwi. To bardzo wrażliwe miejsce.

 

3. Pośladki.

To również bardzo mocno unerwiona część ciała. Ma ono potencjał erogenny zwłaszcza z powodu umiejscowienia pośladków, które są intymnym miejscem.

Proponujemy:

  • Masaż pośladków z ruchami eliptycznymi oraz delikatne ugniatanie

 

4. Włosy i skóra głowy.

Kto kiedyś spróbował drapać po głowie lub sam był drapany wie czego można się spodziewać. Głowa jest bardzo silnie unerwiona. Dotykanie jej i delikatne drapania pobudza krążenie i bardzo często można odczuć drętwienie twarzy (odpływ krwi).

Polecamy:

  • Delikatne masowanie głowy i następnie drapanie jej owalnymi ruchami

 

5. Uszy.

Małżowina uszna jest bardzo delikatna i podatna na dotyk. Stymulowanie jej opuszkami palców lub ustami pozwala podnieść temperaturę ciała oraz zwiększyć przepływ krwi. U niektórych kobiet stwierdzono nawet, że stymulacja płatków usznych moze prowadzić do orgazmu.

Komentarze: