Mitów dotyczących życia seksualnego jest prawdopodobnie tysiąc razy więcej, ale my skupimy się dziś na tych, które najczęściej pojawiają się w mediach.

DOBRE ŻYCIE SEKSUALNE JEST WYŁĄCZNIE SPONTANICZNE

Spontaniczność znika po pewnym czasie, jest to dość naturalne. Zatem czy wtedy życie seksualne nie może być udane? Im dłużej się znamy, tym lepiej możemy siebie poznać i pozwolić sobie na więcej. To dopiero jest ekscytujące.

 

BRAK ORGAZMU NIE JEST NORMALNY

To olbrzymi mit, który sprawia, że wiele par ma problemy. Oczekiwania, że za każdym razem oboje osiągnięcie orgazm są niepotrzebne. Brak orgazmu nie oznacza nieudanego seksu. Czasami nasz organizm nie jest w stanie go osiągnąć. Czerpcie przyjemność z bliskości, nie zaś samego orgazmu.

 

TYLKO MĘŻCZYŹNI MAJĄ „MOKRE” SNY

Jeśli jesteś kobietą i zdarzy Ci się „mokry” sen to nie jest to nic dziwnego. Sen potrafi przyprawić nas o niespodziewany orgazm, jest to normalne i całkowicie zdrowe.

 

MĘŻCZYŹNI CHCĄ SEKSU, KOBIETY MIŁOŚCI    

Kobiety potrzebują seksu tak samo jak mężczyźni, a mężczyźni potrzebują uwagi i miłości. Dzielenie tego w zależności od płci jest totalnie bez sensu.

 

MĘŻCZYŹNI WOLĄ „OGOLONE” KOBIETY

To nie prawda! Wszystko zależy od gustu. Jeśli lubisz siebie z delikatnym owłosieniem to zostaw je. Nie myśl o nim, myśl o sobie.

 

MAŁŻEŃSTWO NISZCZY SEKS

To bezsens. Jeśli życie seksualne układa się Wam doskonale przed małżeństwem, to czemu miałoby się popsuć po jego zawarciu?! Wszystko tkwi w głowie.

 

PORNOGRAFIA = ZDRADA

Każdy potrzebuje masturbacji, niezależnie jak bardzo szczęśliwy jest w związku. Oczywiście pojmowanie zdrady zależy od indywidualnych spostrzeżeń, jednak jeśli chcemy być szczęśliwy i spełnieni powinniśmy pozwolić sobie czasem na odrobinę samolubnej przyjemności.

Komentarze: