Jeśli trenujecie i chcecie, aby Wasze ciało wyglądało na zadbane i było ujędrnione to warto wprowadzić do diety właśnie te produkty.

DZIKI ŁOSOŚ

Świetne źródło białka i kwasów omega-3, które pozwalają odtruwać organizm, zwiększać poziom energii i wspomagać spalanie tkanki tłuszczowej.

SZPINAK

Zawiera błonnik, minerały i witaminy. Szpinak ma także działanie zwiększające proces syntezy białek, co jest niezwykle ważne w budowie wymarzonej sylwetki.

KOMOSA

Alternatywa dla mięsa. Zawiera duże ilości białka, nie zawiera glutenu, jest bogata w antyoksydanty, witaminy i minerały.

BIAŁKO SERWATKOWE

Dobre uzupełnienie białka w ciągu dnia. Pozwala ono utrzymać anaboliczne środowisko w organizmie sprzyjające budowie tkanki mięśniowej i spalanie tłuszczu.

MIGDAŁY

Migdały oraz inne orzechy pozwalają dostarczać energii, kwasów omega-3 oraz magnezu, potasu, selenu i żelaza. Są dobrą przekąską.

KOKOS

Jest dobry w każdej postaci (olej, masło, woda) jest dobre dla naszego organizmu. Kokos jest pełen wartości odżywczych. Zawiera zdrowe kwasy tłuszczowe, witaminy i minerały. Ma działanie zmniejszające stany zapalne, poprawiające funkcjonowanie układu krążenia.

Komentarze: