Nawiązując do dawnych tradycji (z lat 90 ubiegłego wieku) organizowania w Siedlcach zawodów kulturystycznych pod nazwą Mistrzostwa Województwa Siedleckiego chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkich zawodników i zawodniczki, a także pasjonatów tego sportu i widzów na Ogólnopolskie Mistrzostwa Siedlec w Kulturystyce i Fitness.

plakat_

Pierwszy raz od ponad 2 dekad sport ten zawita ponownie do naszego miasta!!!

Będą to Mistrzostwa NIEZALEŻNE, WOLNE OD FEDERACJI I PONAD PODZIAŁAMI, GDYŻ SPORT MA ŁĄCZYĆ A NIE DZIELIĆ !!! Każdy zawodnik w formie startowej biorący udział w zawodach rundy wiosennej może przyjechać i spróbować swoich sił.

Dla zwycięzców przewidziane są wysokie nagrody pieniężne, a dla wszystkich startujących w trakcie trwania imprezy dietetyczne gorące przekąski,owoce,warzywka.
Wychodząc na przeciw ogromnemu zainteresowaniu imprezą i wspaniałej postawie naszych lokalnych ( i nie tylko) przedsiębiorców którzy mimo ciężkiej sytuacji gospodarczej obiecali wesprzeć nas finansowo dzięki czemu możemy zorganizować kolejne kategorie w kulturystyce :
-Junior do lat 23
-Kulturystyka Niepełnosprawnych

W dniu zawodów dodatkowo od godziny 10 zostanie rozegrany turniej w wyciskaniu sztangi na ławce (bez koszulek specjalistycznych) w następujących kategoriach :
-Junior do lat 23
-Senior do lat 39
-Masters 40-49 lat
-Masters 50 +

Organizator:
„Siłownia & Fitness” i Partnerzy
Zespół organizacyjny Mistrzostw w składzie:
-Przewodniczący zespołu organizacyjnego mgr Piotr Karaś
– Mirosław Greluk
-Mirosław Borkowski
-Vice Mistrz Polski w Kulturystyce Klasycznej Paweł Głuchowski
– Mistrz Polski IBFA ,Vice Mistrz Polski Nac , Vice Mistrz Polski WBBF oraz Vice Mistrz Świata WBBF w kulturystyce Artur Kozłowski

 

Komentarze: