Akop Szostak, który po swojej ostatniej walce zawiesił starty w walkach wraca do przygotowań i szykuje się do kolejnego starcia. Trudno nie domyślić się, że Akop planuje swój powrót, w jego social mediach ewidentnie przewija się motyw treningów przygotowujących pod jakąś walkę. Gdzie i kiedy pojawi się Szostak?

Kilka federacji jest zainteresowanych zakontraktowaniem Akopa. Wedle informacji ogólnych i wypowiedzi Akopa, można przypuszczać, że jego kolejna walka będzie największą i najgłośniejszą.

26239606_1693616063993757_9142447183886996589_n

„Rozmawiam ze wszystkimi czołowymi organizacjami w kraju. Nawiązałem ponownie kontakt z FEN. Cieszy mnie także, że było zapytanie od ACB. Jest również zainteresowanie KSW i innych federacji.

Jest nawet dużo prawdopodobieństwo, że ponownie zawalczę w FEN z którym skończyłem kontrakt w 2017. Na KSW widzę najmniejsze szanse z prostego powodu. Ja dalej będę tam rozpatrywany jako „Freak Fight”, a nie wiem czy tam jest jeszcze miejsce dla kolejnego „Freaka”. Ja dalej podkreślam, że interesują mnie przede wszystkim sportowe pojedynki. Ja mam pieniądze, nie walczę dla kasy. Mam świetnych sponsorów. Patrzę tam, gdzie będzie mi się dobrze pracowało, przy czym ja bardzo lubię KSW. Moim marzeniem był jednak pojedynek jak ten, który stoczyłem z Łukaszem Borowskim na FEN 8, a dzisiaj jestem jeszcze lepszym zawodnikiem, z nowym arsenałem możliwości.”

Akop nie wyklucza jednak przetarcia na jakiej gali za granicą. Po ostatniej walce z pewnością przyda mu się impreza, na której poczuje całą oprawę i ponownie wejdzie do oktagonu.

sda

-„Nie wykluczam jakiegoś startu na mniejszej gali za granicą, na przetarcie. Dopiero później związałbym się z kimś w kraju. Problem polega na tym, że wszyscy chcą mnie w ciężkiej, a ja chcę zejść do 93 kg.”

 

fot: MMA ROCKS

Komentarze: