Podążając za trendami żywieniowymi coraz bardziej popularne stają się przekąski, które nie tylko zaspokoją głód, ale również dostarczą organizmowi niezbędnych witamin i minerałów. Batony Vitamin Bars od OSHEE na bazie płatków owsianych z pełnego ziarna i owoców to wyjście naprzeciw rosnącym oczekiwaniom osób aktywnych fizycznie oraz tych, które potrzebują dodatkowej energii do codziennego działania.

OSHEE Vitamin Bars to aż 6 batoników z witaminami z grupy B oraz A, C, D, E, magnezem, kofeiną czy żelazem odpowiadające m.in. za właściwe funkcjonowanie układu nerwowego oraz układu krążenia, wpieranie odporności czy przyspieszenie aktywności pracy mózgu. Większe ilości orzechów, płatków owsianych z pełnego ziarna, owoców i witamin zawarte w batonikach z pewnością uzupełnią dietę w potrzebne składniki odżywcze.

OSHEE BAR rodzynki-orzechy

Dostępne w dwóch wariantach smakowych Musli Bar z pełnego ziarna z dodatkiem czekolady ze śliwką i żurawiną lub rodzynkami i orzechami oraz Batony owocowe świetnie sprawdzą się jako przekąska w pracy. Zyskująca coraz większą rzeszę fanów granola dostępna w formie batonika Granola Bar z miodem i migdałami dopełni śniadanie, natomiast specjalnie dla osób aktywnych, które w szczególności potrzebują odpowiedniej dawki wzmocnienia dla swojego organizmu, firma wprowadziła batonik OSHEE Muesli Bar FOR RUNNERS, który zalecany jest do spożycia na 30 minut przed planowanym treningiem. Zbilansowana przekąska z dodatkiem kolagenu przyspieszy regenerację organizmu po wysiłku oraz zapewni potrzebną dawkę energii. Świetnie sprawdzi się podczas maratonu, triathlonu, ale również na pieszej wycieczce czy jako przekąska w podróży.

Po wygodne batony OSHEE Vitamin Bars można sięgnąć w zależności od swojego trybu dnia, by idealnie dopasować je do swoich potrzeb. Ważne, by przekąski nie tylko zaspokoiły głód, ale przede wszystkim uzupełniały dietę w potrzebne składniki odżywcze. Bar OSHEE Vitamin Bars dostępne są w sklepach oraz na stacjach w cenie do 3zł.

Komentarze: