Artykuł sponsorowany

 

Wiosna zagląda nam powoli do okien. Zima jak co roku pozostawiła po sobie o kilka centymetrów za dużo tu i ówdzie. Dlatego warto już teraz zadbać o kondycję i o sylwetkę. Warto poszukać rozwiązań, które pomogą nam powrócić do właściwej formy. Wiele koncepcji z mnóstwem zastosowań w treningu podsuwa nam uznana na świecie marka Horizon Fitness. To jedna z większych firm produkujących sprzęt sportowy stworzony szczególnie z myślą o tych, którzy lubią ćwiczyć w domu.

 

Horizon – design, innowacja i najwyższa jakość

To orbitreki, ergonometry, rowery treningowe, trenażery, atlasy, czy steppery. To również bieżnie, których Horizon Fitness ma naprawdę dużo. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Bieżnie wyposażone są w zróżnicowane programy treningowe co ułatwia dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb każdego z nas. Dodatkowym atutem jest również wydajna i solidna konstrukcja, dbałość o detale i nowoczesny design. Na szczególną uwagę zasługuje model Horizon Fitness Elite T5000 posiadający dodatkowe oprogramowanie Passport, które sprawia, że wysiłek staje się przyjemnością.

Oprogramowanie to zapewnia interaktywny trening i przenosi użytkowników w wirtualny świat najodleglejszych zakątków Ziemi. Dzięki niemu możemy zaplanować trening w Alpach Szwajcarskich lub u wybrzeży Pacyfiku, czy południowej Ameryki. Przeniesienie się za pomocą kina domowego w najrozmaitsze zakątki świata sprawia , że całość tworzy wrażenie realnego treningu na świeżym powietrzu. I to nie koniec atrakcji. Bieżnia płynnie i niewyczuwalnie dopasowuje kąt nachylenia powierzchni widoczny na telewizorze. Coś niebywałego. Biegnąc pod górę, bieżnia podnosi się pod odpowiednim kątem. Przy zmianie trasy, bieżnia powraca do odpowiedniego nachylenia.

 

bieznia_1Dlaczego warto?

Bieżnie utwierdzają nas w przekonaniu, że biegać można wszędzie i zawsze. A kiedy za oknem leje, wieje, mróz ścina tak, że nie chce się wyściubiać nosa z domu, lub upał odbiera sił – zawsze szukamy alternatywy. Bieżnie gwarantują realizację treningów w domowych warunkach. Jedną z największych korzyści płynących z takiego treningu jest równy rytm ćwiczeń. Zawsze możemy dowolnie ustawić, dopasować i kontrolować prędkość. Jesteśmy zmuszeni do miarowego przebierania nogami. Nie można robić postojów, bo grozi to upadkiem z taśmy. Podłoże, po którym biegniemy zapewnia dodatkowy komfort. Nie musimy obawiać się dołków, kamieni czy dodatkowych przeszkód. Bieżnia imituje warunki terenowe, których raczej nie da się osiągnąć w plenerze.

biezniaMożna dopasować nawierzchnię dla długiego dystansu do równej płaszczyzny, bądź ustawić długi podbieg o stałym nachyleniu. Podobnie jest z programami treningowymi: można dowolnie regulować tempo i wyznaczać kąt nachylenia bieżni. Podłoże dopasowuje się wtedy stosownie do programu nie wymagając dodatkowego zaangażowania od jej użytkownika. Dodatkowym plusem i zaletą jest również dowolne umiejscowienie sprzętu. Można go rozstawić przed telewizorem i połączyć dwie przyjemności w tym samym czasie. Przekonaj się i Ty.

Szeroki asortyment sprzętu sportowego Horizon Fitness dostępny w sklepie redcoon.pl:

Poznaj ofertę już teraz i pobiegnij po formę razem z redcoon.pl!

Komentarze: