Sezon warzywno- owocowy w pełni, więc marka Reebok po sukcesie pierwszej edycji, gdzie wszystkie warzywa rozeszły się jak świeże… ogóreczki, szykuje dla nas powtórkę! W strefie Reebok Pop Up Store przy Złotych Tarasach czeka na was wyjątkowy Burpee Bazaar vol 2.! Jedyne takie warzywno- owocowe stoisko, gdzie do zakupów nie potrzeba pieniędzy! Tylko tu za zakupy zapłacicie wykonanymi ćwiczeniami! Bo dobry trening to nie tylko ćwiczenia, ale też prawidłowe odżywianie.

Burpee Bazaar vol. 2 pojawi się w strefie Reebok Pop Up Store w sobotę, 20 sierpnia, i będzie działał od godz. 10.00 do 14.00 lub do wyczerpania zapasów. Na ten wyjątkowy zielony market produkty dostarczy jeden z najbardziej znanych warszawskich rolników – „Pan Ziółko”.

IMG_0003

IMG_0022

W jaki sposób działa Burpee Bazaar? W strefie Reebok Pop Up Store przez całe wakacje można podejmować challenge, czyli wykonywać ćwiczenia takie jak pompki, jazda na airbike czy burpees, od których też wzięła się nazwa marketu. Za wykonane challenge otrzymuje się punkty, które zbierane są w aplikacji dedykowanej aktywnościom w Reebok Pop Up Store. W najbliższą sobotę wykonane ćwiczenia staną się walutą, którą zapłacimy za ekologiczne warzywa, owoce i zioła od „Pana Ziółko”. Będzie to tym samym jedyne miejsce w Warszawie, w którym na zakupach nie potrzebujesz portfela!

IMG_0059

IMG_0068

By dołączyć do akcji i móc zapłacić za warzywa wykonanymi ćwiczeniami konieczne jest zarejstrowanie się w aplikacji Reebok Pop Up Store. Aplikację można pobrać z App Store oraz Google Play. Udział w akcji to także dodatkowe punkty w rywalizacji ogólnej.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie: https://www.facebook.com/events/1340151259335292/

IMG_0081

IMG_0072 (1)

 

Reebok Pop Up Store

Na co dzień Reebok Pop Up Store to unikatowy, wielkomiejski koncept marki, wakacyjnie goszczący w centrum stolicy przy Złotych Tarasach. Organizatorzy zadbali o różnorodność miejsca, tym samym Reebok Pop Up Store, to aż 3 dedykowane strefy:

  • Strefa zakupowa, gdzie premierowo można nabyć najnowszą kolekcję Reebok jesień – zima 2016, w tym absolutnie unikatowe produkty, nie pojawiające się dotąd w regularnej sprzedaż, jak kolekcja dedykowana dyscyplinie sportowej inspirowanej sztukami walki – combat
  • Strefa treningowa, gdzie 7 dni w tygodniu każdy chętny może wziąć udział
    w profesjonalnych treningach przygotowanych we współpracy z globalnymi partnerami marki – jak CrossFit, czy Les Mills oraz lokalnymi ambasadorami – Strala Yoga, FireWorkout, boks
  • Strefa chill out z przestrzenią do odpoczynku po treningu, naturalnymi sokami marki Cleanse Me, a także z częścią rozrywkową, gdzie można spróbować swoich sił w grze na konsoli EA Sports UFC 2 jako Joanna Jędrzejczyk, a także sprawdzić swój refleks na urządzeniu Blink – wykorzystywanym na co dzień przez topowych zawodników UFC

Na potrzeby projektu stworzona została aplikacja mobilna Reebok Pop Up Store. Każda aktywność w strefie: zakupy czy udział w treningu jest nagradzana punktami. Na koniec każdego miesiąca osoby z najwyższą ilością punktów otrzymują atrakcyjne nagrody od marki.

Reebok Pop Up Store będzie funkcjonował do końca września. Harmonogram treningów publikowany jest regularnie na wydarzeniu Facebook Reebok Pop Up Store:

Więcej informacji:

Wydarzenie na Facebook

https://www.facebook.com/ReebokPoland
www.reebok.pl

Komentarze: