Czy znasz firmę odżywkową ProNutrition i co możesz o niej powiedzieć oraz o jej preparatach? – Jacek

EKSPERT PIOTR: Cześć! Szkoda, że zadając to pytanie nie zajrzałeś  do internetu. Gdybyś to zrobił, sprecyzowałbyś to pytanie – o którą dokładnie firmę Pro Nutrition chodzi, bo o tej nazwie istnieje  kilka firm produkujących suplementy dla sportowców. Mogę jedynie przypuszczać, że twoją uwagę zwróciła ta firma, która niedawno wyprodukował sarmy i mk 677.

Co mogę o niej powiedzieć ? Nic. Nie znam  tej firmy, nic nie wiem też jakości preparatów, które produkuje. Nie znam również nikogo, kto z nich już korzystał, a zatem przykro mi, ale nie pomogę. O sarmach pisałem już w poprzednich numerach KiFa. Jako ciekawostkę muszę powiedzieć, że gdy na jesieni zeszłego roku pytano mnie o sarmy i mk 677. to wpisując ich nazwy, wyskakiwało mi znacznie mniej firm produkujących  te specyfiki, niż gdy robię to dziś.

Nowe firmy produkujące te suplementy rosną jak grzyby po deszczu. Myślę, że ich ilość przez ostatnich parę miesięcy podwoiła się. W sumie nie ma się co dziwić. Na jednym z dalekowschodnich portali aukcyjnych surowce do produkcji w.w. preparatów można kupić na kilogramy. Praktycznie rzecz biorąc, wszystkie firmy zaopatrują się właśnie tam.

Później tylko pakują to u siebie i sprzedają.

Wspominał też o tym pewien guru od suplementacji w swoich instruktażach internetowych. A zatem kupując suplementy z grupy sarmów klient jest skazany na dwie łaski. Pierwsza to poziom normatywności produkcji  i uczciwość ,,Chińczyka’’ a  druga to uczciwość i rzetelność firmy konfekcjonującej i sprzedającej te produkty na rynkach suplementacyjnych. Ponieważ te substancje nie podlegają jakimś istotnym kontrolom, pozostaje wierzyć w ich skuteczność …….i testować .

Ciąg dalszy w nr 5/2016 – Zamów prenumeratę

Zobacz nasze modelki na Instagramie

ON NOW

Komentarze: