Nieodłącznym elementem targów FIT-EXPO Fitness & Sport Park jest Kongres FIT-EXPO Trendy i Innowacje, którego organizatorami są Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz czołowy branżowy magazyn – Fitness Biznes.

Kongres FIT-EXPO Trendy i Innowacje:
data: 22-23 maja (dzień wcześniej niż targi)
miejsce: pawilon 14

W pierwszym dniu Kongresu dowiesz się jak poznać potrzeby klienta, aby stworzyć optymalną ofertę.

Jeśli jesteś właścicielem, menedżerem klubu fitness a także trenerem personalnym zaprezentujemy Tobie efektywne techniki sprzedaży usług dedykowanych dla klienta klasy premium. Dostaniesz porcję wiedzy jak wykorzystać duży potencjał mediów społecznościowych w prowadzonych przez Ciebie działaniach marketingowych.
Będziesz mógł zabrać głos w Panelu dyskusyjnym i wziąć udział w dyskusji na najważniejsze tematy w branży fitness oraz wymienić doświadczenia.

W drugim dniu odbędą się warsztaty z pięciu bloków tematycznych. Podejmij decyzję, który temat jest dla Ciebie najważniejszy i weź udział w warsztatach:

•    Sprzedaż,
•    Obsługa Klienta,
•    Komunikacja i coaching menedżerski,
•    Marketing w praktyce,
•    Social Media.

Dzięki firmie Fitcast Kongres FIT EXPO 2014 Trendy i Innowacje zaszczyci obecnością Douglas Miller,  współzałożyciel firmy Sales Makers, który wygłosi wykład na temat sprzedaży w klubach. Będzie on również gościem i konsultantem na stoisku Fitcast podczas targów FIT EXPO, gdzie udzieli bezpłatnych porad właścicielom i managerom klubów podczas pierwszego dnia targów.

Więcej informacji na temat targów na stronie
www.fitness.mtp.pl

Chętnie odpowiem na Państwa pytania:
Karolina Greiner
tel. +48 61 869 2154
karolina.greiner@mtp.pl

Komentarze: