Nowa kolekcja „Everyday Hero”, polskiej marki Gym Hero, to wspaniała, naturalna ewolucja. Marka zaczynała swoją przygodę ze sportowymi ciuchami od słodkich kolorów i oryginalnych, fullprintowych wzorów. Teraz, wraz z rozwojem działalności i zebraniem ogromnego praktycznego doświadczenia, przyszedł czas na technologiczny skok. 


Legginsy w kolekcji „Everyday Hero” stworzone zostały w konceptualnym połączeniu fullprintowego szaleństwa kolorów, tak charakterystycznego dla marki, z solidnymi, barwionymi materiałami.

DSC_9488

DSC_9484

Nowe konstrukcje legginsów w pełni odpowiadają współczesnym oczekiwaniom technologicznym, nadając marce bardzo profesjonalny charakter. Specjalnie opracowany krój nogawek, sprawia, że materiał idealnie dopasowuje się do ciała, a wysoki pas z wszywaną gumą utrzymuje je na miejscu nawet w trakcie najcięższego treningu.

DSC_0078

Asortyment Gym Hero powiększył się również o nowe modele dresowych bluz, modnych w tym sezonie crop topów oraz cały wachlarz zwiewnych bawełnianych koszulek.

DSC_0046

black bra (1)


Kolory i wzory nowej kolekcji zaczerpnięte zostały z dwóch różnych światów. Z jednej strony Gym Hero utrzymuje wypracowaną, kolorową stylistykę, jednocześnie proponując nowe, spokojne oblicze monochromatycznych kolorów.

Jak zwykle w przypadku Gym Hero nazwa nowej kolekcji jest też przesłaniem. Everyday Hero – to każda z nas. To hasło powinno przypominać wszystkim kobietom, że bycie bohaterką nie oznacza jedynie zwyciężania na arenie sportowej, a prawdziwą bohaterką jest każda z nas, która z dnia na dzień jest o krok od realizacji marzeń, jest pełna nadziei i wiary i zawsze jest gotowa pomóc drugiemu człowiekowi.

STR 2

STR 1 DSC_9765

Komentarze: