To, że Ewa Chodakowska jak nikt inny potrafi zachęcić Polaków do aktywnego i zdrowego trybu życia wiadomo od dawna. Teraz okazuje się, że najpopularniejsza trenerka fitness w Polsce ma również wielkie serce! Ewa przygotowuje właśnie specjalny trening, który odbędzie się 19 maja, podczas największych w Polsce targów sportowych Go Active Show. Do ćwiczeń z Ewą Chodakowską będą mogli przyłączyć się wszyscy odwiedzający targi. Warto to zrobić, bo za każdego zarejestrowanego uczestnika treningu na konto Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?”, wspierającej m.in. Klinikę „Budzik”, trafi 10 PLN. Pieniądze zostaną przeznaczone na cele statutowe organizacji. Wydarzenie będzie więc wyjątkową szansą na połączenie sportowej rozrywki z pomocą potrzebującym.

Powołana przez aktorkę Ewę Błaszczyk fundacja działa od 2002 roku. Fundacja od zera zbudowała Klinikę Budzik – pierwszy w naszym kraju wzorcowy ośrodek neurorehabilitacyjny dla dzieci z ciężkimi urazami mózgu, przebywającymi w śpiączce. W ośrodku do stycznia 2018 r. wybudziło się już 40 dzieci. Fundacja Ewy Błaszczyk „Akogo?” sprowadza do Polski najnowsze światowe rozwiązania z zakresu leczenia i diagnostyki śpiączki. Ponadto prowadzi ponadto szereg kampanii edukujących społeczeństwo w temacie problemów osób w komie.

Największe w Polsce targi sportowe Go Active Show 2018 odbędą się w dniach 18-20 maja, w Ptak Warsaw Expo, w warszawskim Nadarzynie. Wśród atrakcji targów będą m.in. treningi z gwiazdami różnych dyscyplin sportu, międzynarodowe zawody sportowe, bicie rekordu Guinnessa w ćwiczeniach na trampolinach, a także szkolenia i warsztaty. Niezmotoryzowanych na targi dowiozą bezpłatne autobusy z centrum Warszawy. Impreza odbywa się pod patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Szczegóły na www.goactiveshow.pl 

1920_x_850_trening_charytatywny

Komentarze: