To nowa twarz na scenie kulturystycznej w Polsce. W tym roku na Debiutach wygrał swoją kategorię – Kulturystyka do 75 kg, na Mistrzostwach Polski zajął 3 miejsce, zaś na Pucharze 5-te. Zapowiada się, ze Hubert w przyszłym sezonie będzie niezwykle groźni, o ile nie spocznie na laurach.

Hubert Witak rozpoczął karierę zawodniczą w tym roku podczas Debiutów w Ostrowi Mazowieckiej. Tam zajął on 1 miejsce w swojej kategorii – kulturystyka do 75 kg. Po tym sukcesie Hubert udał się do Kielc na Mistrzostwa Polski gdzie zajął 3 miejsce w tej samej kategorii. 7 miesięcy później mogliśmy go widzieć podczas zawodów Fitness Authority Challenge w Warszawie, gdzie zajął znów 1 miejsce w kategorii kulturystyka do 90 kg. I na koniec sezonu Hubert udał się do Mińska Mazowieckiego, gdzie podczas Pucharu Polski zajął 5 miejsce. To bardzo dobry wynik jak na Debiut, zwłaszcza, że przyszło mu się mierzyć z najlepszymi.

Jeśli Hubert utrzyma taki progres i nie zawiesi swojej kariery na jednym sezonie, to z pewnością już w 2015 roku będzie on jednym z najgłośniejszych nazwisk.