Jeśli Twoja firma szuka skutecznych metod promocji i aktywnej komunikacji z klientem to Warsztaty KiF są do tego odpowiednim sposobem.  W naszych Warsztatach uczestniczą tylko i wyłącznie osoby związane z tematyką fitnessu i zdrową żywnością. To pasjonaci, trenerzy i dietetycy, którzy zwiększają zakres swojej wiedzy. Decydując się na inwestycję w udział w Warsztatach KiF mogą zapewnić sobie Państwo znaczący wzrost rozpoznawalności marki oraz zwiększenie efektywności komunikacji z odbiorcami.

Zapraszamy do wzięcia udziału w Warsztatach KiF: Mobilność w sporcie, gdzie możecie Państwo promować swoje produkty, a nawet sprzedawać je w promocyjnych cenach.

Podczas poprzednich edycji współpracowaliśmy z wieloma osobami i firmami, w tym dr Krzysztofem Mizerą, dr Ewą Lange, dietetykiem Agnieszką Lamirowską, V-Ce Prezesem Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego, firmą Blackroll, Kik Fit Bar, Real Pharm, Compex i wieloma innymi. Chciałbym zaznaczyć, że uzyskaliśmy także Patronat Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

Relacje z poprzednich edycji:

I edycja – Dietetyka sportowa i trening siłowy

II edycja – Dieta/Trening/CrossFit

Jeśli są Państwo zainteresowani taką formą współpracy, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na adres: WARSZTATY@KIF.PL    

Komentarze: