Joanna Jędrzejczyk – ambasadorka marki Reebok i mistrzyni świata UFC, po raz szósty przystąpi do obrony pasa w wadze słomkowej. W sobotę, 4 listopada, Polka zmierzy się z Rose Namajunas podczas gali UFC 217 w hali Madison Square Garden w Nowym Jorku.

Pojedynek na gali UFC 217 będzie dla Joanny Jędrzejczyk drugą w tym roku oraz szóstą w karierze walką o obronę tytułu mistrzyni UFC w wadze słomkowej. W sobotę, 4 listopada, Polka zmierzy się z Amerykanką, Rose Namajunas. Będzie to historyczne starcie, ponieważ ambasadorkę marki Reebok od pobicia rekordu Rondy Rusey, najlepszej zawodniczki w historii UFC, dzieli zaledwie jedna wygrana. Widowiskowa walka odbędzie się w legendarnej hali Madison Square Garden w Nowym Jorku.

Joanna Jędrzejczyk to pierwsza Polka, która zadebiutowała w prestiżowej organizacji UFC. Od początku swojej kariery w MMA nie przegrała żadnej z czternastu stoczonych walk. Tytuł mistrzyni w wadze słomkowej zdobyła w 2015 roku, pokonując Carlę Esparza. W tym samym roku została oficjalną ambasadorką Reebok – partnera strategicznego UFC.

Joanna Jędrzejczyk uosabia wszystko to, co marka Reebok uznaje za najważniejsze w podejściu do sportu: odwagę, determinację oraz pokonywanie własnych granic. Jako twarz kampanii „Be More Human” Mistrzyni motywowała do walki ze słabościami, stawania się lepszym i jeszcze silniejszym. Obecnie Joanna Jędrzejczyk promuje najnowszą kolekcję legginsów marki Reebok, stworzonych z myślą o komforcie podczas intensywnych treningów.

Reebok i jedna z najpopularniejszych organizacji promujących MMA na świecie połączyły siły trzy lata temu. W ramach strategicznego partnerstwa marka regularnie wspiera reprezentację UFC. Od 2015 roku projektuje również stroje dla zawodników oraz fanów organizacji

Komentarze: