Jedna z najpiękniejszych zawodniczek Bikini Fitness w Polsce zdobyła w miniony weekend złoto w Mistrzostwach Świata federacji WFF-WBBF rozgrywanych w Gdańsku.

Kasia Dziurska – trenerka, była cheerledearka oraz tancerka zdobyła właśnie złoto Mistrzostw Świata. To z pewnością niezwykłe wyróżnienia, niezależnie od federacji w jakiej rozgrywane są zawody.

dziurska_6.jpeg

„To, co wydarzyło się przez ostatnie dni po zawodach przeszło ludzkie pojęcie! Człowiek uświadamia sobie, że jego praca jest doceniana, że otacza się wartościowymi ludźmi, że idzie w dobrym kierunku i nigdy nie zostanie sam, nawet gdy coś nie pójdzie po jego myśli, będzie miał zawsze wsparcie. Wczorajszy wieczór na bardzo długo pozostanie w mojej pamięci! Bukiet pięknych kwiatòw, gratulacje na środku parkietu przy całej hali kibiców Asseco Gdynia..bezcenne! Ryczałam jak dziecko! Przyznaję się bez bicia”.

Taki wpis pojawił się na Kasi profilu Facebookowym. My również się cieszymy, tym bardziej, że Kasia pojawi się na naszych Warsztatach KiF 7-8 listopada.

Zapraszamy do zapisów!!!

kif_cover_warsztaty_02

KASIA_DZIURSKA

12115973_437460696455016_7384811460262461174_n

Zdjęcie profilowe: Daniel Koper

Komentarze: