Minione Debiuty zaprezentowały nam wiele nowych twarzy, z których niektóre wyróżniły się w znacznym stopniu. Krzysztof Piekarz był jedną z tych osób, które wzbudziły powszechne zainteresowanie, jednak to nie jedyna osoba godna uwagi. Marcin Myśliwiecki, kulturysta startujący w kategorii do 70 kg zaskoczył wszystkich swoją niebywałą formą.

Marcin Mysliwiecki pojawił się na Debiutach w kategorii Kulturystyka Tradycyjna do 70 kg. Ważący 64,4 kg podczas weryfikacji Marcin już wtedy uważany był za głównego faworyta swojej kategorii.

P2

P7

P6

Co ciekawe, Marcin trenuje pod okiem Dominika Hałasa – naszego utytułowane zawodnika startującego także w Kulturystyce Tradycyjnej. Widać, że trenerski zmysł Dominika nie zawiódł i efekty było widać zarówno podczas zawodów jak i na sesji po nich.

DSC_0220

DSC_0221

Marcina zobaczymy prawdopodobnie na Mistrzostwach Polski w Kielcach, które odbędą się w ostatnim tygodniu kwietnia. Jeśli podtrzyma formę i jeszcze lepiej się wytnie, będzie miał szanse na zdobycie kolejnego złota i otwarcie sobie szans na wyjazd na Mistrzostwa Europy.

DSC_0341

DSC_0392

P1

Ad_supnet(1)

Komentarze: