Tegoroczne targi FIT-EXPO 2015 fitness and sport park zapowiadają się obiecująco. W Poznaniu spotkacie się m.in. z Michałem Karmowskim! Wypatrujcie go na stoisku Technogym Polska, ponieważ Mistrz Polski w Kulturystyce, trener personalny, instruktor i wykładowca będzie ich oficjalnym gościem w sobotę, 16 maja.

Przedstawiciele firmy podają, że Michał dosłownie „zaopiekuje się” ich maszynami siłowymi. Jeśli chcecie potrenować z Mistrzem w Poznaniu, planujcie już majowy weekend, a dokładnie sobotę, bo w tym dniu będzie obecny.

Dlaczego fani kulturystyki, treningów, ruchu powinni odwiedzić FIT-EXPO w pozostałe dni? Odpowiedź znajdziecie poniżej.

O FIT-EXPO

To już 10-ta edycja targów FIT-EXPO fitness and sport park (15-17.05.2015). W tym roku w nowopowstałej strefie diet i odżywek znajdziecie oferty suplementów diet i odżywek, a dzięki warsztatom kulinarnym nauczycie się przyrządzania zbilansowanych i smacznych posiłków. Spotkacie się również na konsultacjach z dietetykami. Kolei z strefie sprzętu zapoznacie się z propozycjami wystawców wyposażenia A do Z dla siłowni, czy crossfitu. Oczywiście nie zabraknie nowości.

fotobueno_FITEXPO_25-05-2014_120

FOTOBUENO pracownia fotograficzna

 

Dieta + trening = sukces

Odrębnym wydarzeniem (w sobotę) w ramach FIT-EXPO będzie specjalistycznej konferencji „Dietetyka – medycyna – biochemia – sport” ,na której dowiemy się jakie są aktualne trendy profesjonalnego wspomagania wysiłku fizycznego . I tak podczas wykładów przygotowanych przez wybitnych specjalistów poznamy m.in. zasady odżywiania w nowoczesnych programach treningowych – crossfit i fitness, czy zastosowaniu diety wegetariańskiej i bezglutenowej w sporcie. Będzie również temat cukrzycy i pogodzenia choroby z aktywnością sportową.

FOTOBUENO pracownia fotograficzna

FOTOBUENO pracownia fotograficzna

 

Dla szefa siłowni

Po raz kolejny Kongres FIT-EXPO Trendy i Innowacje (piątek, sobota) umożliwi wymianę wiedzy oraz doświadczeń pomiędzy osobami obracającymi się w dynamicznie rozwijającej się branży fitness. Dostaniemy tam garść wiedzy z zakresu marketingu i sprzedaży oraz praktyki godne naśladowania.

FOTOBUENO pracownia fotograficzna

 

Zlot Blogerów Fitness

Na FIT-EXPO odbędzie się I Oficjalny Zlot (V-)Blogerów Branży Fitness. Miłośnicy i fani zdrowego odżywiania, fitnessu, biegania, kulturystyki, którzy swoją pasją dzielą się na blogach, kanałach społecznościowych spotkają się w niedzielę i wymienią doświadczeniami w prowadzeniu blogów. Ponadto obowiązkowo spotkają się z wystawcami.

FOTOBUENO pracownia fotograficzna

 

Siła i kondycja

FIT-EXPO to również dawka siły i kondycji. Na wspólnych treningach, w siedmiu strefach treningowych, podczas Międzynarodowej Konwencji Fitness EU4YA powered by Tiguar podłapiemy wytrzymałość i siłę. W ubiegłym roku ćwiczyło 1000 uczestników i uczestniczek. W tym roku będziemy mogli spróbować sił m.in. w crossficie, czy TRX. W planie Konwencji są również zajęcia ze stepu, dance, pilatesu czy jogi oraz specjalistyczne warsztaty.

FOTOBUENO pracownia fotograficzna

Do targów FIT-EXPO warto podejść jak do treningu. Wiedza, umiejętności, informacje o nowościach są kluczem do naszego sukcesu. A to wszystko będziemy mieć przez trzy dni w Poznaniu!

Więcej informacji www.fitness.mtp.pl

 

 

 

 

Komentarze: