Tegoroczne lato będzie gorętsze niż zwykle – dzięki wyborom najpiękniejszych damskich pośladków w kraju. Na przełomie lipca i sierpnia tego roku okaże się która z polek posiada najładniejszą pupę.

W ślad za licznymi konkursami MISS BUM BUM w Ameryce Południowej, wybory najkształtniejszych pośladków dotarły do kraju nad Wisłą. Zgłoszenia do konkursu już ruszyły! Przed kandydatkami nie lada wyzwanie przejścia przez gęste sito eliminacji. Castingi odbędą się w czterech największych wojewódzkich miastach polski z czego zostanie wyłonione osiem pań plus dwie na drodze tzw. castingu online.

Organizatorzy zapewniają – że same zgrabne pośladki nie wystarczą. Na ocenę składa się: ogólna prezencja, osobowość komunikatywność i przysłowiowe „to coś” :)

Do organizacji konkursu oraz castingów, zostały wybrane najbardziej imprezowe lokale w kraju, a wielki finał MISS BUM BUM POLSKA odbędzie się na jednej z bałtyckich plaż. Oby pogoda dopisała! Więcej informacji można zasięgnąć na stronie www.missbumbumpolska.pl.

ss

Komentarze: