W Kanadzie odbyły się Mistrzostwa Świata w fitnessie sylwetkowym, bikini fitness i męskiej sylwetce. Wśród Polaków było mnóstwo faworytów – Hania Garboś, Paula Banot, czy Kinga Szweda oraz Grzegorz Płaczkowski. Jak się okazało Hania i Grzesiek, Paula i Kinga zdobyli 4 medale dla polskiej reprezentacji.

Na zawodach w Kanadzie nasza dwójka utalentowanych zawodników – Hania Garboś i Grzegorz Płaczkowski zdobyli medale. Hania zdobyła tytuł Mistrzyni Świata w Bikini Fitness, natomiast Grzesiek otarł się o złoto zdobywają równie ważne srebro. Cieszymy się niezwykle z tej wiadomości, gdyż para naszych reprezentantów (para również w życiu) spełniła oczekiwania wszystkich kibiców. Co więcej, Kinga Szweda w idealnej dla siebie kategorii fitness sylwetkowe również zdobyła srebrny medal zostając v-ce Mistrzynią Świata. Na domiar tego Paula Banot startująca w Bikini Fitness także zdobyła medal – brązowy, zajmując 3 miejsce na Mistrzostwach Świata.

Mniej pomyślnie wypadli reprezentanci z grupy B – Katarzyna Pągowska czy Marcin Stachniak.

Tegoroczne Mistrzostwa okazały się dla polskiej kadry niezwykle udane. Wszystkie możliwe medale. Cieszymy się, że nasi reprezentanci są tak silni na arenie międzynarodowej i życzymy dalszych sukcesów.

 

Bikini 163 – 1: From left: Garbos; Elstad; Bodrug; Torres; Brutenic.

Bikini 4

Bikini_163_-_1

Bikini 5

 

Bikini over 172 – 2: From left: Yotovska; Poga-Janevica; Pohankova, Banot (174)

Bikini_over_172_-_1

Bikini 21

Bikini 22

Bodyfitness 163 – 1: From left: Swedbom; Szweda; Hasselmark; Molyneaux.

Bodyfitness_over_168_-_1

Women BF - 14

 

Men’s Physique 178 – 1: From left: Nascimento; Gronningsaeter; Placzkowski.

Mens_Physique_178_-_1

Men physique 10

Komentarze: