23435175_932383836917465_7939219827047169557_n

 

JUNIOR WOMEN’S Bikini-FITNESS 16-23 YEARS, UP TO 160 CM

4 miejsce – Klaudia Stachura

23376228_1508696349225302_7370160423151316989_n

 

JUNIOR WOMEN’S Bikini – FITNESS 16-23 YEARS, UP TO 166 CM

3 miejsce – Natala Damek
7 miejsce – Natalia Czajkowska
8 miejsce – Natalia Pigoń
12 miejsce – Karolina Wysocka

23380056_954055688078190_8793250937687141427_n

23380014_1887232724628149_4814939053099186161_n

23472151_1474512095978384_2130700138506074461_n

 

 

JUNIOR WOMEN’S Bikini-FITNESS 16-23 YEARS, OVER 166 CM

11 miejsce – Patrycja Zahorska
13 miejsce – Daria Józefczak
Po za 15-tką – Justyna Wolny

23434841_2409380849288036_3874757531214974160_n

23380065_2409380852621369_5502528136021558125_n

 

JUNIOR WOMEN’S BODYFITNESS 16-23 YEARS, OPEN

12 miejsce – Ewelina Dołhańczuk

23519148_1294089190736998_8479561225644844381_n

 

JUNIOR Men’s Physique UP TO 174 CM

5 miejsce – Patryk Walczuk

23434705_637416656466360_1766180459205689028_n

JUNIOR Men’s Physique UP TO 178 CM

2 miejsce – Marcin Zganiacz
6 miejsce – Grzegorz Rapczyński

23517794_1047308488743142_346730481246969098_n

 

JUNIOR Men’s Physique OVER 178 CM

7 miejsce – Sandro Sołowiej

23435212_1671211242943111_8990968554510001368_n

MASTER WOMEN’S BIKINI-FITNESS OVER 35 YEARS, UP TO 163 CM

2 miejsce – Katarzyna Dmochewicz
15 miejsce – Anna Iskierska

23517674_1607831429273634_7265108874803842834_n

 

MASTER WOMEN’S BIKINI-FITNESS OVER 35 YEARS, OVER 163 CM

4 miejsce – Anita Szymczak
7 miejsce – Joanna Nejman
8 miejsce – Anna Biedna
Po za 16-tką – Katarzyna Kowalik

 

 

MASTER WOMEN’S BODYFITNESS 35-44 YEARS, OPEN

6 miejsce – Katarzyna Kozakiewicz
Po za 15-tką – Małgorzata Jodełka, Joanna Ucińska

 

MASTER WOMEN’S BODYFITNESS OVERALL

1 miejsce – Katarzyna Dudek

23435137_826422134207315_2596044435711145597_n

 

MASTER Men’s Physique 40-44 YEARS, OPEN

2 miejsce – Piotr Zieliński
5 miejsce – Jacek Kocki

 

MASTER Men’s CLASSIC Bodybuilding 40-44 YEARS, OPEN

1 miejsce – Marcin Łopucki
11 miejsce – Mariusz Ciupak
16 miejsce – Maciej Frelikowski

23434927_1717875494923155_217133039472445721_n

 

MASTER Men’s CLASSIC Bodybuilding OVER 50 YEARS, OPEN

14 miejsce – Mieczysław Nowacki

MASTER Men’s Bodybuilding 40-44 YEARS, UP TO 70 KG

2 miejsce – Andrzej Hurysz

23380101_331809057227392_4291405377907844262_n

 

MASTER Men’s Bodybuilding 40-44 YEARS, UP TO 90 KG

1 miejsce – Rafał Tasiemski
6 miejsce – Sławomir Szafrański

23472691_900853563412495_1421133302764471254_n

 

MASTER Men’s Bodybuilding 40-44 YEARS, OVER 90 KG

1 miejsce – Radosław Słodkiewicz
10 miejsce – Tomasz Lech

23319460_1969880503268427_5569328663368825557_n

 

MASTER Men’s Bodybuilding 45-49 YEARS, UP TO 80 KG

4 miejsce – Bogdan Nowakowski

 

MASTER Men’s Bodybuilding 45-49 YEARS, UP TO 90 KG

3 miejsce – Jakub Potocki

5 miejsce – Grzegorz Kot
7 miejsce – Mariusz Bałaziński
10 miejsce – Wiesław Cisowski

 

MASTER Men’s Bodybuilding 50-54 YEARS, OVER 80 KG

5 miejsce – Zbigniewsz Ciszewski

 

MASTER Men’s Bodybuilding OVER 55 YEARS, UP TO 75 KG

4 miejsce – Albert Szczygielski

 

MASTER Men’s Bodybuilding OVERALL

1 miejsce – Radosław Słodkiewicz
2 miejsce – Rafał Tasiemski

Komentarze: