Położony centralnie w Europie Budapeszt zawsze ściąga rekordowe ilości startujących sportowców. Tym razem zostanie jednak przekroczona magiczna liczba 500 startujących, w tym 16-osobowa reprezentacja Polski. Nasze atuty to aktualna mistrzyni świata w bikini-fitness Hanna Garboś, która będzie broniła tytułu, wicemistrz świata w fitness plażowym Grzegorz Płaczkowski, wicemistrzowie Europy juniorów: Paula Mocior (bikini-fitness) i Rafał Zabawa (fitness plażowe), którzy są już w stanie z powodzeniem rywalizować  także z seniorami, piąta zawodniczka Europy w fitness atletycznym Diana Dudziak, czy Mariusz Janucik (fitness plażowe), który zajął 2 miejsce w grupie juniorów na Mistrzostwach Arnolda w Madrycie w 2014 r.
Większość z pozostałych zawodniczek i zawodników ma już za sobą starty międzynarodowe, choć na sukcesy muszą jeszcze popracować. Być może ktoś z nich zabłyśnie już teraz w Budapeszcie.

SKRÓCONY PROGRAM ZAWODÓW

PIĄTEK: Weryfikacja zawodników przez cały dzień, z przerwą na Naradę Techniczną o 17:00.

SOBOTA (początek o 10:00):
– Fitness kobiet i mężczyzn (Runda 1 i 2)
– Fitness atletyczne kobiet 163 cm i +163 cm: eliminacje, półfinały i finały
– Fitness plażowe mężczyzn 170 cm i 174 cm: eliminacje, półfinały i finały
– Bikini-Fitness kobiet: 160 cm, 163 cm i 166 cm: eliminacje, półfinały i finały
– Pary mieszane: półfinały i finały
– Fitness show

NIEDZIELA (początek o 09:00):
– Fitness kobiet i mężczyzn (Runda 3 i 4)
– Fitness sylwetkowe: 158 cm, 163 cm, 168 cm i 168 cm: eliminacje, półfinały i finały
– Fitness plażowe mężczyzn 178 cm i +178 cm: eliminacje, półfinały i finały
– Bikini-Fitness kobiet: 169 cm, 172 cm i +172 cm: eliminacje, półfinały i finały

LISTA ZGŁOSZONYCH ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK:

WOMEN’S FITNESS UP TO 163 CM

1.    Megan White     Canada A
2.    Kyla Ford    Canada B
3.    Sun Ruifen    China A
4.    Kristina Koroljak    Estonia A
5.    Oona Ylitalo    Finland A
6.    Nikolett Szabó     Hungary A
7.    Virág Pető     Hungary B
8.    Claire McGrath    Ireland A
9.    Denisa Sarmirova     Italy A
10.    Tatyana  Volkova     Kazakhstan A
11.    Anna Dudushkina     Russia A
12.    Marisela Grandic     Serbia A
13.    Camille du Plessis    South Africa A
14.    İnna Özdemir    Turkey A
15.    Emma Paveley    United Kingdom A
16.    Vicki Cale    United Kingdom A

 

WOMEN’S FITNESS OVER 163 CM

1.    Angela Overkov    Australia A
2.    Mao Xiaofei    China A
3.    Endla Vaher    Estonia A
4.    Kata Palásthy    Hungary A
5.    Dorottya Agoston     Hungary B
6.    Boglárka Sántics     Hungary B
7.    Marina Zvančuka    Latvia A
8.    Thea Braathen    Norway A
9.    Tatiana Dvortsova     Russia A
10.    Jelena Lukic      Serbia A
11.    Tatiana Kozuchova    Slovakia A
12.    Barbara Sales Cadena    Spain A
13.    Elif Sadoglu    Turkey A
14.    Oksana Orobets    Ukraine A

 

MEN’S FITNESS

1.    Rene Vanderkco dos Santos    Brazil A
2.    Miroslav Yonchev    Bulgaria A
3.    Chen Jianchun    China A
4.    Cai Lulu    China B
5.    Dario Molina    Ecuador A
6.    Oleg Anissimov    Estonia A
7.    Ádám Schneider     Hungary A
8.    Sindre Ferstad    Norway A
9.    Zahid  Mughal    Pakistan A
10.    Razvan Sindelaru      Romania A
11.    Aleksandr Abramov     Russia A
12.    Anton Mushtanov     Russia B
13.    Peter Lekoma    South Africa A
14.    Carlos Garcia      Spain A
15.    Yusuf Özkan    Turkey A
16.    Adamjan Kozhanazar    Turkey B
17.    Burak Saglam    Turkey B
18.    Nazar Kharkhun                   Ukraine A

 

WOMEN’S PHYSIQUE UP TO 163 CM

1.    Andrijana Dabic        Austria A
2.    Evelaine Rocha        Brazil A
3.    Fernanda Gutilla Sierrra    Brazil A
4.    Jennifer Caron        Canada A
5.    Xiang Zaihua        China A
6.    Liang Yueyun        China A
7.    Renata Richterova    Czech Republic B
8.    Cristina Sevilla        Ecuador
9.    Esta Pilt        Estonia A
10.    Kaisa Toikko        Finland A
11.    Anastasia Papoutsaki      Greece A
12.    Federica Gastaldi    Italy A
13.    Satoko  Yamanouchi     Japan A
14.    Naoko Jitsukawa  Osawa    Japan A
15.    Alina Čepurnienė    Lithuania A
16.    Blanche Coppola    Malta A
17.    Diana Dudziak        Poland A
18.    Alexandra Rudenko    Russia A
19.    Eva Horvathova        Slovakia A
20.    Mariia Akizhanova     Ukraine A
21.    Ekaterina Grima     Ukraine A

 

WOMEN’S PHYSIQUE OVER 163 CM

1.    Brigidene O’Shaughnessy    Australia A
2.    Halina Tsitova         Belarus A
3.    Daniely  Castilho        Brazil A
4.    Marjorie Beck        Brazil B
5.    Ivanova Todorka         Bulgaria A
6.    Michelle Steeves        Canada A
7.    Rachel Foster         Canada B
8.    Gordana Ević        Croatia A
9.    Lenka Ferenčuková        Czech Republic A
10.    Lenka Mrkvová         Czech Republic A
11.    Lucie Limbrunnerova        Czech Republic B
12.    Michaela Schmid        Germany A
13.    Eleonóra Volter         Hungary A
14.    Giuditta Magazzino         Italy A
15.    Maria Wattel        Netherlands
16.    Monica Duarte    Portugal A
17.    Branislava Jovanovic           Serbia A
18.    Cristina Arellano          Spain A

 

MIXED PAIRS

1.    Xiang Zaihua – Zheng Shaozhong    China A
2.    Eva Rusan – Sandi Imerović    Croatia A
3.    Zrinka Fišer – Danijel Miklečić    Croatia B
4.    Melinda Mercz – Dávid Eszteri    Hungary A

 

WOMEN’S BODYFITNESS UP TO 158 CM

1.    María Mernes    Argentina A
2.    Rafaela Rabi    Brazil A
3.    Xiang Zaihua    China A
4.    Tian Ailian    China A
5.    Vanja Paladin      Croatia A
6.    Tanja Räsänen    Finland A
7.    Angela Derzapf    Germany A
8.    Szandra Hidasi      Hungary A
9.    Klaudia Csatlós      Hungary B
10.    Roberta Visintainer     Italy A
11.    Silvia Cecchinato      Italy B (?)
12.    Kayoko  Eto    Japan A
13.    Daiva Žuvaitienė    Lithuania A
14.    Galina Deikhina      Russia A
15.    Tatiana Bayzel      Russia B
16.    Karen de Beer    South Africa A
17.    Inna Trofymenkova     Ukraine A

 

WOMEN’S BODYFITNESS UP TO 163 CM

1.    Lorena Luciani    Argentina A
2.    Tanya Rattray Drerup      Australia A
3.    Ludmila Marcil    Brazil A
4.    Aurelie Sefi    Canada A
5.    Zrinka Fišer    Croatia A
6.    Margita Zámolová    Czech Republic A
7.    Michaela Kohutová    Czech Republic A
8.    Outi Nenonen    Finland A
9.    Elina Oinonen    Finland B
10.    Sofia Mpalampani               Greece A
11.    Erika Kőmíves     Hungary B
12.    Melinda Mercz     Hungary A
13.    Renáta Móczár     Hungary B
14.    Cristina Menini     Italy A
15.    Cristina Romano     Italy A
16.    Ana Merdenova    Lithuania A
17.    Julie Oftedal    Norway A
18.    Filipa Carvalho da Silva    Portugal A
19.    Alina Aschilean    Romania A
20.    Antonina Lazukova     Russia A
21.    Renata Baic      Serbia A
22.    Michelle Guest    South Africa A
23.    Bienvenida Bevia     Spain A
24.    İpek Altun    Turkey A
25.    Meryem Uzundal    Turkey B
26.    Andrea Corbett    United Kingdom A

 

WOMEN’S BODYFITNESS UP TO 168 CM

1.    Eliana Romano    Argentina A
2.    Brook Lawler    Australia A
3.    Tatsiana Belavinskaya     Belarus A
4.    Marissol Bisquolo    Brazil A
5.    Carolina Crozeta    Brazil B
6.    Juliana Figueiredo    Brazil B
7.    Jody Mullen Kendall    Canada B
8.    Wei Danni    China A
9.    Mu Cong    China A
10.    Eva Rusan    Croatia A
11.    Lucie Jakešová    Czech Republic A
12.    Michaela Růžičková    Czech Republic A
13.    Lucie Koumarová    Czech Republic B
14.    Õnnela Raudsepp    Estonia A
15.    Ann de Meulenaere    Finland A
16.    Ann-Mari Ripatti    Finland A
17.    Hanna Saario    Finland B
18.    Renata Beningno-Wisskirchen     Germany A
19.    Erika Zombori     Hungary A
20.    Farnaz Safaei     Hungary B
21.    Sára Pethe     Hungary B
22.    Bettina Hosszúné Vörös     Hungary B
23.    Giusy Dezio     Italy A
24.    Roberta Arecco    Italy B (?)
25.    Katarzyna Dudek    Poland A
26.    Sylwia Śliczna    Poland A
27.    Daria Bobina     Russia A
28.    Olga Maslova     Russia B
29.    Marija Veresbaranji      Serbia A
30.    Stanislava Ticha    Slovakia A
31.    Chantal Swart    South Africa A
32.    Susana Martin-Romo     Spain A
33.    Olena Chumakova     Ukraine A

 

WOMEN’S BODYFITNESS OVER 168 CM

1.    Emillie-Jean Bisgrove Cole    Australia A
2.    Sabine Braunsteiner    Austria A
3.    Hanna Kryuda     Belarus A
4.    Carolina de Almeida    Brazil A
5.    Maaret Nousiainen    Finland A
6.    Diana Petry    Germany A
7.    Annie Giokala     Greece A
8.    Evgenia Kostoula      Greece A
9.    Tímea Horváth     Hungary A
10.    Eperke Kovács Gyöngyi     Hungary B
11.    Natalia Stancova-Belinscaia    Moldova A
12.    Lesley Barents    Netherlands
13.    Jeanette Dalseghagen    Norway A
14.    Katarzyna Skrzypiec    Poland A
15.    Yulia Ushakova     Russia A
16.    Olga Shestoperova     Russia B
17.    Anna Kalugina     Russia B
18.    Marcelle Collison    South Africa A
19.    Tatyana Tymoshenko    Switzerland A
20.    Selda Yildirim    Turkey B

 

WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 160 CM

1.    Josela Botarelli    Argentina A
2.    Gisela Arenas    Argentina A
3.    Hanna Ihnatsenka     Belarus A
4.    Bruna Brito    Brazil A
5.    Yang Liu    China A
6.    Shi Zelan    China B
7.    Sandra Bártová    Czech Republic A
8.    Regina Krukovskaja    Estonia A
9.    Eevi Teittinen    Finland A
10.    Mirjam da Silva    Germany A
11.    Virág Kiss     Hungary A
12.    Szilvia Jarjabka     Hungary B
13.    Zita Ficzere     Hungary B
14.    Vanessza Kulcsár     Hungary B
15.    Francesca Biondi    Italy A
16.    Olga Borisova    Latvia A
17.    Maija Kitiašvili    Latvia A
18.    Laima Petrukonytė    Lithuania A
19.    Paula Mocior    Poland A
20.    Małgorzata Flis    Poland A
21.    Sylwia Sobota    Poland B
22.    Thelma Paulo    Portugal A
23.    Alexandra Prutianu    Romania A
24.    Ambra Dumitru    Romania A
25.    Cristina Chirita      Romania B
26.    Yulia Khotkina     Russia A
27.    Oxana Zaikovskaya     Russia B
28.    Lubica Beresova    Slovakia A
29.    Erika Tartkulicova    Slovakia B
30.    Shayna Atkinson    South Africa A
31.    Maria Aranguren    Spain A
32.    Nucia Freitas Samo    Switzerland A
33.    Svitlana Sydorenko     Ukraine A
34.    Nataliia  Partaloha    Ukraine A
35.    Galyna Bezpalko    Ukraine B

 

WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 163 CM

1.    Victoria Quiroz    Argentina A
2.    Anita Gage    Australia A
3.    Daniela  Vojtekova    Austria A
4.    Elena Mincheva    Bulgaria A
5.    Anne Frederick Cote    Canada A
6.    Kim Gutierrez    Chile
7.    Sun Ruifen    China A
8.    Dora Adanić    Croatia A
9.    Mateja Serdar    Croatia A
10.    Lenka Červená    Czech Republic A
11.    Tatiana Naddennaia    Czech Republic A
12.    Karolína Oravski    Czech Republic B
13.    Marliis Mia Topp    Estonia A
14.    Linda Paldanius    Finland A
15.    Nira Mählmann    Germany A
16.    Apostolia Lyviaki     Greece A
17.    Kadiani Pateraki      Greece B
18.    Daria Malykh     Greece A
19.    Alexandra Kocsis     Hungary A
20.    Zsuzsanna Budinszky    Hungary B
21.    Lediana Mancellari     Hungary B
22.    Henrietta Demeter     Hungary B
23.    Jessica Stafanini     Italy A
24.    Marija Naceva    Macedonia
25.    Elisabeth Wangen    Norway A
26.    Hanna Garboś    Poland A
27.    Ana-Maria Paduraru      Romania A
28.    Elizaveta Mukminova     Russia A
29.    Anastasiia Volkova     Russia B
30.    Svetlana Mokerova     Russia B
31.    Stanislava Pritrska    Slovakia A
32.    Nicolene Booysen    South Africa A
33.    Rodika Bodrug    Sweden A
34.    Merve Karakaya    Turkey A
35.    Hazal Mert    Turkey B
36.    Anastasiya Kabanova     Ukraine A
37.    Oleksandra Kostyleva    Ukraine B
38.    Tetiana Prykhodko    Ukraine B
39.    Claire Boyle    United-Kingdom A

 

WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 166 CM

1.    Martina Bisquertt    Chile A
2.    Michelle Erikson    Australia A
3.    Sarah Malta    Brazil A
4.    Larissa Sbicigo    Brazil B
5.    Jen Dubois    Canada A
6.    Wei Danni    China A
7.    Yin Shuhui    China A
8.    Marija Tomaš    Croatia A
9.    Ivana Jurković Barna    Croatia A
10.    Andrea Horňáková    Czech Republic A
11.    Marcela Mikulíková    Czech Republic B
12.    Barbora Votavová    Czech Republic B
13.    Tatjana Kurilova    Estonia A
14.    Jevgenia Aaskivi    Estonia B
15.    Jaanika Jelagina    Estonia B
16.    Henriikka Klemetti    Finland A
17.    Christin Rohlehr    Germany A
18.    Lívia Presits     Hungary A
19.    Mariann Bertók     Hungary B
20.    Zsófia Czifra     Hungary B
21.    Beatrix Nagy     Hungary B
22.    Eliana Desena     Italy A
23.    Aleksandra Mikucka    Latvia A
24.    Magdalena Kaleta    Poland A
25.    Diana Pivniceru    Romania A
26.    Vera Klevtsova     Russia A
27.    Ekaterina Krasavina     Russia B
28.    Denisa Hargasova    Slovakia A
29.    Madelen Myhr    Sweden A
30.    Stefanie Brazerol    Switzerland A
31.    Natalia Rahushenko    Ukraine A
32.    Milena Molnar    Ukraine B
33.    Eliana Medina    Venezuela A

 

WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 169 CM

1.    Axelle Aerts    Belgium A
2.    Melissa Manning    Australia A
3.    Andrea Lackner    Austria A
4.    Kelly Buchardt    Brazil A
5.    Elisa Pecini    Brazil B
6.    Patricia Boffa    Brazil B
7.    Maya  Puliyska    Bulgaria A
8.    Valentina Esteban     Canada A
9.    Savannah Aymont    Canada B
10.    Mu Cong    China A
11.    Jiang Liming    China A
12.    Valerie Peršina    Czech Republic B
13.    Reet Reimets    Estonia A
14.    Ene Tomingas    Estonia B
15.    Camilla Back    Finland A
16.    Sofia Ruusila-Nousiainen    Finland A
17.    Caroline Deveaux    French A
18.    Ellina Schmidt    Germany A
19.    Diana Salamon     Hungary A
20.    Orsolya Balogh     Hungary B
21.    Mónika Katona     Hungary B
22.    Zsuzsanna Horváth     Hungary B
23.    Rannveig Gudmundsdottir    Iceland A
24.    Adalbjorg Smaradóttir    Iceland A
25.    Ellis Naumanis    Ireland A
26.    Veronica Mancini    Italy
27.    Keiko Arai    Japan A
28.    Linn Tovaas    Norway A
29.    Paula Lewczuk    Poland A
30.    Ewelina Szala    Poland B
31.    Jelena Djukic     Serbia A
32.    Valeria Marcisovska    Slovakia A
33.    Carmen Botha    South Africa A
34.    Ceylan Delikas    Turkey A
35.    Zeynep Erkat    Turkey A
36.    Oksana Brygidyr    Ukraine A
37.    Inna Rudakova    Ukraine B

 

WOMEN’S BIKINI-FITNESS UP TO 172 CM

1.    Bianca Stuhlpfarrer    Austria A
2.    Dzina Stralkova     Belarus A
3.    Viviane Carlstrom    Brazil A
4.    Agnes Junqueira    Brazil B
5.    Angeline Jeanson    Canada A
6.    Jade Atkinson    Canada B
7.    Zhao Shiliu    China B
8.    Qi Xiaoyun    China B
9.    Antonija Trupinić    Croatia A
10.    Jana Slívová     Czech Republic A
11.    Veronika Wertheimová    Czech Republic A
12.    Jana Jeřábková     Czech Republic B
13.    Kristina Nuut    Estonia A
14.    Cärolin Paas    Estonia B
15.    Jenni Levävaara    Finland A
16.    Marina Krause    Germany A
17.    Kathrin Pfefferkorn    Germany A
18.    Katharina Pilgrim    Germany A
19.    Brigitta Békefi     Hungary A
20.    Ingrid Tamás    Hungary B
21.    Rita Major     Hungary B
22.    Lilla Bakai     Hungary B
23.    Anita Aradotti    Iceland A
24.    Helga Stibi    Ireland A
25.    Marina Rockina    Lithuania A
26.    Żaneta Szlęzak    Poland A
27.    Ekaterina Shokhina     Russia A
28.    Evgeniia Shestopalova     Russia B
29.    Nada Nikolic Kreckovic      Serbia A
30.    Saskia Cakoci    Slovakia A
31.    Veronika Gulasova    Slovakia B
32.    Cindy Royle    South Africa A
33.    Priscila Leimbacher    Switzerland A
34.    Mariia Kvasnikova     Ukraine A

 

WOMEN’S BIKINI-FITNESS OVER 172 CM

1.    Vide Waksvik    Belarus A
2.    Maria  Meyer    Brazil A
3.    Jaciara Cerqueira    Brazil A
4.    Biliana Yotovska    Bulgaria A
5.    Jaclyn Phillips    Canada A
6.    Nikolina Klasnetić    Croatia A
7.    Markéta Tůmová    Czech Republic B
8.    Adéla Storzerová    Czech Republic B
9.    Kristiin Uuemõis    Estonia A
10.    Dominika Heuchert    Germany A
11.    Adrienne Koleszár    Germany A
12.    Henrietta Kővágó     Hungary A
13.    Szandra Horváth     Hungary B
14.    Szonja Petruska     Hungary B
15.    Csilla Lengyel     Hungary B
16.    Yuri Yasui        Japan A
17.    Irina Mihailova    Latvia A
18.    Veronika Seržante    Latvia A
19.    Shirley van den Bos    Netherlands
20.    Kseniia Sheveleva     Russia A
21.    Alena Nabatova     Russia B
22.    Olga Putrova     Russia B
23.    Olivia Pohankova    Slovakia A
24.    Cassandre de Jager    South Africa A
25.    Chloe-Beth Morgan    United-Kingdom A

 

MEN’S PHYSIQUE UP TO 170 CM

1.    Francis Lubag    Belgium A
2.    Wesley Sol    Brazil A
3.    Thiago Piedade    Brazil B
4.    Jean-Pierre Kervens    Canada A
5.    He Zhangming    China A
6.    Li Hengmin    China B
7.    Özkan Akcesme    Germany A
8.    Sebastian Mansla    Germany A
9.    Dávid Eszteri     Hungary A
10.    Vo Ghi Ta    Hungary B
11.    Norbert Druzsek     Hungary B
12.    Paolo Rinaldi     Italy A
13.    Naotaka  Yokokawa    Japan A
14.    Jānis Pavkštello    Latvia A
15.    Renatas Suleimanovas    Lithuania A
16.    Jose Bjargo    Norway A
17.    Sheraz Muhammad     Pakistan A
18.    Afrasiab     Pakistan A
19.    Sarel Breedt    South Africa A
20.    Alexis  Gonzalez     Spain A
21.    Carlos Nunez     Spain A
22.    Emre Kutlu    Turkey A
23.    Burak Akkus    Turkey B
24.    Puskás Péter    Turkey B

 

MEN’S PHYSIQUE UP TO 174 CM

1.    Salim Hassa    Australia A
2.    Aleh Kanavalau     Belarus A
3.    Ivo Toledo    Brazil A
4.    Daniel da Matta    Brazil B
5.    Joseph Hughes    Canada A
6.    Zheng Shaozhong    China A
7.    Jin Guangliang    China B
8.    Dražen Kovačević    Croatia A
9.    Kamran Sarzali     Finland A
10.    Henrique de Carvalho    French A
11.    Johannes Falke    Germany A
12.    Dániel Tulok     Hungary A
13.    Róbert Fruzsa     Hungary B
14.    Emil Pál     Hungary B
15.    Attila Fazekas     Hungary B
16.    Valentino Tozzi    Italy A
17.    Shogo Sato    Japan A
18.    Atsushi Nakamura    Japan A
19.    Regimantas  Sinkevičius    Lithuania A
20.    Erolind Kacallniku    Macedonia A
21.    Robert Berg    Norway A
22.    Dennis Johansen    Norway A
23.    Rafał Zabawa    Poland A
24.    Nelson Rodrigues    Portugal A
25.    Flavius Ursachi    Romania A
26.    Stefan Varna    Romania A
27.    Dmitrii Vorobei     Russia A
28.    Aleksandr  Timofeev     Russia B
29.    Michael Carroll    South Africa A
30.    Juan Faro     Spain A
31.    Halim Baydur    Turkey A
32.    Dilek Civci    Turkey B

 

MEN’S PHYSIQUE UP TO 178 CM

1.    Igor Jevtić    Bosnia & Herzegovina
2.    Matheus de Oliveira    Brazil A
3.    Diego Rosa    Brazil B
4.    Christian Simedo    Brazil B
5.    Valentin Petkov    Bulgaria A
6.    Jeremiah Elie    Canada A
7.    Qin Chuan    China B
8.    Selver Kasa    Croatia A
9.    Jakub Cenek    Czech Republic A
10.    Kert Kaljula    Estonia A
11.    Adrien Dubuisson    France A
12.    Maxime Parisi    Frence A
13.    Gábor Kuti     Hungary B
14.    Krisztián Bálint     Hungary B
15.    Viktor Csík     Hungary B
16.    László  Biszun     Hungary B
17.    Andrea Mosti     Italy A
18.    Liudas Vaisieta    Lithuania A
19.    Grzegorz Płaczkowski    Poland A
20.    Viugar Machmudov     Russia A
21.    Ilya Tsarev     Russia B
22.    Alexander Ivanov     Russia B
23.    Jaco Niemand    South Africa A
24.    Jones Ahmad    Sweden A
25.    Can Dogru    Turkey A
26.    Erdi Kurtuldu    Turkey B
27.    Ersan Çetiner    Turkey B
28.    Edvard Muhanha          Ukraine A

 

MEN’S PHYSIQUE OVER 178 CM

1.    Tyson Smith    Australia A
2.    Sami Hamidi    Azerbaijan A
3.    Rômulo Rocha    Brazil A
4.    Ivan Georgiev    Bulgaria A
5.    Miroslav Yonchev    Bulgaria A
6.    Sui Yongyi    China A
7.    Fei Fei    China A
8.    Li Meng    China B
9.    Sven Agić        Croatia A
10.    Saša Ristić    Croatia A
11.    Jiří Vilímek    Czech Republic
12.    Viktor Minár    Czech Republic A
13.    Ladislav Novy    Czech Republic A
14.    Hashim Youshaa    Denmark A
15.    Mustafa Ali Mohammad    Denmark A
16.    Kaspar Tõnisson    Estonia A
17.    Vertti Harjuniemi    Finland A
18.    Eugen Markov    Germany A
19.    Ramy Jaber-Lang    Germany A
20.    Andre Merzdorf    Germany A
21.    Bálint Gál     Hungary A
22.    Dániel Dengi     Hungary A
23.    Krisztián Agócs     Hungary B
24.    Roland Baráth     Hungary B
25.    Pierluigi Bonifazi     Italy A
26.    Tomica Milushevski    Macedonia A
27.    Marko Vukotic    Montenegro A
28.    Adrian Dziełak    Poland A
29.    Mariusz Janucik    Poland A
30.    Remus Boroiu    Romania A
31.    Wiehann van Wyk    South Africa A
32.    Jorge Sanchez     Spain A
33.    Martin Montazeri    Sweden A
34.    Gökan Kidem    Turkey A
35.    Mehmet Oguzcan    Turkey B

 

COUNTRIES AND TEAMS – Kraje i Zespoły

Country    A-Team    B-Team
1.    Argentina    6    0
2.    Australia    10    0
3.    Austria    5    0
4.    Azerbaijan    1    0
5.    Belarus    6    0
6.    Belgium    4    0
7.    Bosnia & Herz.    1    0
8.    Brazil    17    12
9.    Bulgaria    7    0
10.    Canada    12    5
11.    Chile    2    0
12.    China    14    8
13.    Croatia    14    0
14.    Czech Republic    16    9
15.    Denmark    5    0
16.    Ecuador    2    0
17.    Egypt    5    2
18.    Estonia    13    4
19.    Finland    14    2
20.    France    4    0
21.    Gambia    5    0
22.    Germany    14    6
23.    Greece    7    0
24.    Hungary    18    40
25.    Iceland    3    0
26.    Ireland    3    0
27.    Italy    15    2
28.    Japan    8    0
29.    Kazakhstan    1    0
30.    Latvia    7    0
31.    Lithuania    8    0
32.    Macedonia    3    0
33.    Malta    1    0
34.    Moldova    1    0
35.    Montenegro     1    0
36.    Netherlands    3    0
37.    Norway    10    0
38.    Pakistan    3    0
39.    Poland    14    2
40.    Portugal    4    0
41.    Romania    10    1
42.    Russia    16    15
43.    Serbia    7    0
44.    Slovakia    9    2
45.    Slovenia    3    0
46.    South Africa    15    0
47.    Spain    10    0
48.    Sweden    4    0
49.    Switzerland     4    0
50.    Turkey    14    11
51.    Ukraine    13    5
52.    United Kingdom    6    0
53.    Venezuela    1    0
399    126
Total:    525 competitors

Komentarze: