33

W miniony weekend odbyły się w Mrozach Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness. Wielu zawodników i i zawodniczek pokazało wspaniałą formę, która była przedłużeniem Diamond Cup w Katowicach. 

Bikini fitness juniorek do 166 cm

1 miejsce – Karolina Wysocka
2 miejsce – Natalia Czajkowska
3 miejsce – Klaudia Stachura

Bikini fitness juniorek do 166 cm

1 miejsce – Karolina Wysocka
2 miejsce – Natalia Czajkowska
3 miejsce – Klaudia Stachura

Bikini fitness juniorek powyżej 166 cm

1 miejsce – Daria Józefczak
2 miejsce – Patrycja Zahorska
3 miejsce – Justyna Wolny

Fitness juniorek – open

1 miejsce – Emilia Pękała
2 miejsce – Aleksandra Koprowska
3 miejsce – Izabela Szlachetka

Fitness juniorów – open

1 miejsce – Dominik Jewiak
2 miejsce – Piotr Kapusta

Fitness plażowe juniorów do 174 cm

1 miejsce – Patryk Walczuk
2 miejsce – Karol Wiewiór
3 miejsce – Jakub Wydrzyński

Fitness plażowe juniorów do 178 cm

1 miejsce – Marcin Zganiacz
2 miejsce – Maksymilian Przybylski
3 miejsce – Grzegorz Rapczyński

Fitness plażowe juniorów powyżej 178 cm

1 miejsce – Damian Nowak
2 miejsce – Cezary Mazur
3 miejsce – Sandro Sołowiej

Kulturystyka klasyczna juniorów do 180 cm

1 miejsce – Rafał Połetek
2 miejsce – Michał Tłock
3 miejsce – Mikołaj Skrzypczak

Kulturystyka klasyczna juniorów powyżej 180 cm

1 miejsce – Kamil Borański
2 miejsce – Stanisław Budkiewicz
3 miejsce – Kamil Gruszka

Kulturystyka juniorów młodszych – open

1 miejsce – Michał Cichy
2 miejsce – Jakub Doleciński
3 miejsce – Piotr Kuśpa

Kulturystyka juniorów do 75 kg

1 miejsce – Dawid Olszewski
2 miejsce – Wojciech Sobierajski
3 miejsce – Piotr Jurkiewicz

Kulturystyka juniorów powyżej 75 kg

1 miejsce – Daniel Poniedziałek
2 miejsce – Artur Pikron
3 miejsce – Tomasz Giza

Bikini fitness weteranek – open

1 miejsce – Katarzyna Dmochewicz
2 miejsce – Joanna Nejman
3 miejsce – Anita Szymczak

Fitness sylwetkowe weteranek – open

1 miejsce – Joanna Ucińska
2 miejsce – Katarzyna Dudek
3 miejsce – Katarzyna Kozakiewicz-Kowalik

Fitness plażowe weteranów – open

1 miejsce – Piotr Zieliński
2 miejsce – Jacek Kocki
3 miejsce – Radosław Siciun

Kulturystyka klasyczna weteranów – open

1 miejsce – Marcin Łopucki
2 miejsce – Robert Król
3 miejsce – Maciej Frelikowski

Kulturystyka weteranów 40-44 lat – open

1 miejsce – Radek Słodkiewicz
2 miejsce – Rafał Tasiemski
3 miejsce – Tomasz Lech

Kulturystyka weteranów 45-49 lat – open

1 miejsce – Grzegorz Kot
2 miejsce – Jakub Potocki
3 miejsce – Piotr Wierzchanowski

7

5

4

3

2

1

53

45

44

43

46

47

48

42

41

40

39

38

37

31

34

35

36

33

32

27

28

29

30

26

13

14

15

9

8

10

11

12

52

51

50

24

23

22

21

20

19

18

17

16

 

Komentarze: