Największa impreza sylwetkowa świata za nami. Zaskoczenia nie było, gdyż piąty raz po statuetkę Sandowa sięgnął Phil Heath. Jedynym akcentem, które nikt mógł się nie spodziewać było 2 miejsce Dextera Jacksona, który pokazuje, ze po 40-tce nadal można być w świetnej formie, a do tego konkurować z młodszymi od siebie. Zobaczcie jak wyglądała „czołówka”.

 

1 miejsce – Phil Heath

12042759_894352807299787_1394722218187769257_n

12002059_894101700658231_5472250464119907623_n

11223748_894101693991565_7393893788209067502_n

 

2 miejsce – Dexter Jackson

12004689_894101077324960_1147998820128517639_n

1907968_894101080658293_2880863042043615137_n

 

3 miejsce – Shawn Rhoden

12042772_894099927325075_1388378722364111395_n

12009639_894099913991743_6453341924443124880_n

 

4 miejsce – Dennis Wolf

12038204_894099327325135_5202083910856431480_n

12038357_894099337325134_2322814804438922891_n

 

5 miejsce – Mamdouh Elssbiay

11230652_894098240658577_539115775569310728_n

12039712_894098243991910_867751739818910357_n

 

 

6 miejsce – Branch Warren

12039426_894096963992038_3591545306398616839_n

12019903_894096957325372_316689660751082232_n

 

7 miejsce – Roelly Winklaar

12004930_894096657325402_7230620621529300451_n

12033069_894096653992069_3227771281510681001_n

 

8 miejsce – William Bonac

12036986_894095577325510_1036815063605187626_n

12039515_894095520658849_6504636873394831194_n

 

9 miejsce – Victor Martinez

12036960_894094413992293_3887252976835114910_n

12032132_894094417325626_2727917273923844955_n

 

10 miejsce – Essa Obaid

12003003_894091930659208_5031656913534769091_n

12042770_894091927325875_6151461974204958074_n

12027729_894105413991193_7446889806776871102_n

Zwycięzcy wszystkich kategorii

12003916_894117500656651_9220981351412481039_n

 

Mr. Olympia 2015 212 Showdown – Results

1. James „Flex” Lewis
2. Jose Raymond
3. Hidetada Yamagishi
4. David Henry
5. Eduardo Correa
6. Guy Cisternino
7. Charles Dixon
8. Ahmad Ahmad
9. Craig Richardson
10. Al Auguste
11. Kyung Won Kang
12. Alejandro Cambronero
13. Marco Rivera
14. Aaron Clark
15. Tricky Jackson
16. Dobromir Delev
16. Kevin English
16. Kim Jun Ho
16. Marian Čambal
16. Oliver Adzievski
16. Shaun Clarida
16. Zane Watson

1 miejsce – Flex Lewis

12003331_894088483992886_4995988703526799003_n

 

2 miejsce – Jose Raymond

12002949_894088503992884_3473856909086955594_n

 

3 miejsce – Hidetada Yamagishi

12039704_894088490659552_7726685944246129569_n

 

 

4. David Henry

12038089_894088473992887_6160680147807851938_n

 

5. Eduardo Correa

12004059_894088497326218_5790235997675980659_n

 

 

6 miejsce – Guy Cisternino

12019825_894088277326240_7951514719960721070_n

 

Men’s Physique

1 miejsce – Jeremy Buendia

31042-jeremy-buendia-91_final

 

2 miejsce – Sadik Hadzovic

12009557_946116445448206_8579800931686455756_n

 

3 miejsce – Jason Poston

12004050_655038297967143_6016363265781003802_n

 

4 miejsce – Ryan Terry

_PB27441.jpg

_PB27429_1.jpg

scorecard_mp1.jpg

 

Bikini Fitness

1 miejsce – Ashley Kaltwasser

_PB21900 ©PERBERNAL.JPG

_PB21904 ©PERBERNAL.JPG  _PB21884 ©PERBERNAL.JPG

 

2 miejsce – Janet Layug

_PB21105.jpg

_PB21115.jpg

_PB21143.jpg

 

3 miejsce – Courtney King

_PB20959.jpg

_PB20947.jpg

_PB20968.jpg

 

4 miejsce – India Paulino

_PB21652 ©PERBERNAL.JPG

_PB21643 ©PERBERNAL.JPG

_PB21639 ©PERBERNAL.JPG

 

 

5 miejsce – Stacey Alexander

_PB20530_1.jpg

_PB20519_1.jpg

_PB20508_1.jpg

scorecard_bik1

 

Women’s Figure

1 miejsce – Latorya Watts

43588-latorya-watts-31_final

 

 

2 miejsce – Nicole Wilkins

12043210_989974207691181_4020614319070233973_n

 

 

3 miejsce – Camala Rodriguez

12002824_1036091469748055_6058107971152988940_n

 

Women’s Physique

1 miejsce – Juliana Malacarne

11563-juliana-malacarne-73_final

11563-juliana-malacarne-97_final

 

2 miejsce – Kira Neuman

_PB23662.jpg

_PB23641.jpg

 

 

3 miejsce – Tycie Coppett

_PB23029.jpg

_PB23016.jpg

scorecard_wp1

 

Fitness

1 miejsce – Oksana Grishina

_PB20390.jpg

_PB20377_1.jpg

 

 

2 miejsce – Tanji Johnson

_PB20262.jpg

_PB20253.jpg

_PB20243.jpg

 

 

3 miejsce – Myriam Capes

_PB10060.JPG

_PB10055.JPG

_PB10050.JPG

 

4 miejsce  – Regiane da Silva

_PB20158_0.jpg

_PB20145_0.jpg

_PB20142_0.jpg

scorecard_fit_2

Komentarze: