Nadszedł bardzo ważny dzień dla biegów z przeszkodami w Polsce. Czegoś takiego jeszcze nie było. Od dzisiaj świat wirtualny biegacza łączy się ze światem rzeczywistym za pomocą indywidualnego profilu wojownika.

br logo

Jest to specjalny panel, w którym łączymy wirtualny świat Barbarzyńców z realnym uczestnictwem w Barbarian Race. Za zapisanie na zawody, ukończenie Barbarian Race otrzymujesz BRP (BarbarianRacePoint), czyli specjalną wirtualna walutę. Możesz tu również stworzyć swój indywidualny awatar wojownika i za zdobyte punkty BRP wyposażyć go w specjalną zbroję, broń oraz dodatki. Każdy uzyskany w ten sposób item zmienia parametry Twojego barbarzyńcy. Dzięki temu stajesz się silniejszy, szybszy i wytrzymalszy.

Zyskując większe doświadczenie (exp.) wskakujesz na wyższy poziom (Lv) i zyskujesz dodatkowe bonusy (rabaty na starty oraz do sklepu). Możesz także zmierzyć się w pojedynku z każdym zawodnikiem. Wystarczy tylko rzucić mu wyzwanie!
Jako czynny zawodnik, który ma za sobą wiele startów, zastanawiałem się jak ulepszać własne ja i tak jak marki ścigają się z technologią biegowego sprzętu tak i marka Barbarian Race pragnie rozwijać nie tylko własny tor przeszkód, na którym przy każdym starcie pojawiają się nowe przeszkody, ale chce zawsze angażować się w rozwój każdego zawodnika, mówi Grzegorz Szczechla, właściciel Barbarian Race i najlepszy zawodnik biegów ekstremalnych w naszym kraju.

31

Bardzo długo Barbarian Team pracował nad jakością własnej marki, którą również trzeba oddać w świat wirtualny. Nasza marka nie tylko kilka tygodni temu zyskała nową szatę graficzną strony internetowej, ale stworzyła coś niesamowitego czego do tej pory w biegach z przeszkodami nie było. Startując w zawodach do tej pory skupiałeś się tylko na możliwości zapisu przez stronę, terminie, sklepie biegacza Barbarian Race i lokalizacji płacąc przy tym niemałe pieniądze. Od tej pory chcemy budować Twoją markę, nazwisko w profilu wojownika Barbarian Race. Mam nadzieję, że to pomoże Ci stać się jeszcze lepszym biegowym barbarzyńcą. Czas na nową erę w biegach z przeszkodami – dodaje Szczechla.

Obiecująco zapowiada się również cały 2017 rok. Od kilku tygodni fani ekstremalnego biegania mogą zapisywać się na pierwsze trzy lokalizacje biegów[Wisła, Tychy, Ustroń] Barbarian Race w 2017 roku na stronie www.barbarianrace.pl Ale to nie koniec niespodzianek i atrakcji jakie przygotowaliśmy na ten rok. Więcej informacji wkrótce.

 

Komentarze: