Shawn Rhoden w Polsce -konferencja-4

Shawn Rhoden w Polsce - konferencja-1

Należący od wielu lat do światowej czołówki kulturystyki, aktualny posiadacz tytułu Mr. Olympia 2018, Shawn Rhoden spotkał się ze swoimi fanami w Rzeszowie. Była to pierwsza wizyta w Polsce najlepszego kulturysty świata.

Niniejsze spotkanie jest wynikiem współpracy Shawna Rhodena z jednym ze światowych liderów branży suplementów diety oraz odżywek dla sportowców, marką Olimp Sport Nutrition, która należy do Grupy Kapitałowej Olimp Laboratories. Mr. Olympia 2018 od początku bieżącego roku jest ambasadorem sportowym tej w 100% polskiej firmy.

Od 2011 roku pochodzący z Jamajki amerykański kulturysta, aż pięciokrotnie plasował się na podium najbardziej prestiżowych zawodów kulturystycznych na świecie, Mr. Olympia. Dzięki ogromnej pasji oraz ciężkiej pracy, Shawn Rhoden zdobył swój upragniony cel i w ubiegłym roku sięgnął po najwyższy tytuł. Udało mu się to osiągnąć w wieku 43 lat, dzięki czemu został najstarszym mistrzem świata zawodowców.

Moim zadaniem, jako obecnego Mr. Olympia jest utrzymanie tytułu w 2019 roku. Do póki nie odejdę z tego sportu i nie zabraknie mi pasji aby kontynuować to co robię, czyli motywować oraz inspirować innych. Jednocześnie chcę być najlepszym ambasadorem sportu, jakim tylko mogę być – Shawn Rhoden.

Tegoroczna edycja zawodów Mr. Olympia odbędzie się 12-15 września w Las Vegas, gdzie Shawn Rhoden będzie bronić tytułu najlepszego kulturysty świata po raz pierwszy.

Dzisiejsze spotkanie było zwieńczeniem dwudniowej wizyty amerykańskiego kulturysty na Podkarpaciu. Poza wspomnianym spotkaniem z fanami, Shawn Rhoden odwiedził należący do firmy Olimp Laboratories Ośrodek Badawczo Rozwojowy w Dębicy.

Była to moja pierwsza wizyta w firmie. Jestem pod ogromnym wrażeniem tego co tutaj zobaczyłem. Ośrodek wyposażony jest w najnowocześniejszą aparaturę. Jak się dowiedziałem, jest to jeden
z najbardziej innowacyjnych obiektów w Europie w branży suplementów diety i farmaceutyków
– Shawn Rhoden.

Głównym celem wspomnianego Ośrodka Badawczo Rozwojowego jest analiza i weryfikacja najnowszych doniesień i badań naukowych w zakresie skuteczności działania substancji aktywnych, które mogą znaleźć zastosowanie, jako związki czynne w lekach i suplementach diety.

Shawn Rhoden opuścił dziś Polskę, a przedstawiciele podkarpackiej firmy już aktywnie pracują nad dalszymi planami promocyjnymi z udziałem najlepszego kulturysty świata, który najprawdopodobniej ponownie przyleci do kraju w tym roku.

Olimp Sport Nutrition® to marka odżywek i produktów, która należy do Grupy Kapitałowej Olimp Laboratories Sp. z o.o., która jest polską firmą farmaceutyczną założoną w 1990 roku. Firma zatrudnia obecnie niemal 800 pracowników.

Shawn Rhoden w Polsce -konferencja -2

Shawn Rhoden w Polsce -konferencja-4

Shawn Rhoden w Polsce -konferencja-8

Komentarze: