Gwiazda światowego formatu pojawi się na FIT-EXPO. Ta wiadomość zelektryzuje wszystkich judoków oraz fanów MMA.Ma na swoim koncie 6. dan w judo. Jednak najważniejszym trofeum sportowca jest złoty medal olimpijski, a także trzy medale mistrzostw świata oraz 13-krotny tytuł Mistrza Polski. Grono jego fanów zwiększyło się od czasu startów w MMA.

W piątek i sobotę (15-16.maja) Paweł Nastula będzie gościem firmy Top Gym. Legendarny sportowiec poprowadzi na FIT-EXPO trening pokazowy wraz z uczestnikami konkursu TRENER ROKU. Możemy być pewni, że jedna z największych gwiazd Reprezentacji Polski znajdzie czas dla swoich fanów.

(Top Gym, pawilon 7A/stoisko 4, piątek- sobota, 15-16.05.2015 r.).

Trener Roku

W Poznaniu o miano TRENERA ROKU walczyć będzie 20 trenerów personalnych i instruktorów z całej Polski. Do konkursu organizowanego przez TOP-GYM zgłosiło się blisko 100 kandydatów i kandydatek. Na FIT-EXPO zakończony będzie etap krajowy. W piątek, 15 maja odbędzie się półfinał – zawody na torze przeszkód, a w sobotę 16 maja, finałowa 5-tka przeprowadzi pokazowy trening personalny Z Pawłem Nastulą. Pięciu finalistów konkursu ma szansę zaistnieć na arenie międzynarodowej. Między innymi na nich internauci z całego świata będą głosować na stronie organizatora konkursu.

FIT-EXPO – 15-17.05.2015

Trzydniowe święto fitness w halach MTP to aleja nowości, atrakcje i spotkania ludzi z pasją. Zobaczymy między innymi rozwiązania wyposażenia siłowni, suplementy diety ii odżywki. Poza tym podczas specjalistycznych warsztatów nauczymy się gotowania zdrowych potraw. Dla naszej wygody targowa ekspozycja będzie podzielona na cztery strefy: sprzęt i wyposażenie fitness; odzież; odżywki i suplementy diety oraz wydawnictwa.

Komentarze: