Jesteśmy polską firmą z rodzinnymi tradycjami, istniejącą od 1998 roku. Naszą misją jest propagowanie zdrowego stylu życia i odżywiania, z czym bezpośrednio związana jest działalność firmy – produkcja zdrowej żywności. W 2004 roku podnieśliśmy poprzeczkę, tworząc markę Primaeco oferującą certyfikowane produkty ekologiczne. Lata pracy i doświadczeń przyczyniły się do intensywnego rozwoju firmy. W naszej ofercie znajdziesz naturalne masła orzechowe, smaczne i aromatyczne hummusy, wegetariańskie pasztety i paprykarze oraz dania obiadowe.

Produkty Primavika i Primaeco powstały z myślą o ludziach ceniących sobie wartościowy skład tego, co jedzą. W produktach tych nie goszczą konserwanty, sztuczne barwniki oraz wzmacniacze smaków. Surowce używane do produkcji pochodzą od zaufanych dostawców , a co ważne – są wolne od GMO. Wyroby zamykamy w szklanych słoiczkach, gdyż ten rodzaj opakowania jest bezpieczny dla surowca i przyjazny środowisku.

reklama_1

reklama_2

reklama_4

Z najwyższą starannością i prawdziwą pasją opracowujemy przepisy, gotujemy, przyprawiamy… by w końcu móc przekazać konsumentom to,  co najcenniejsze – zdrowe i smaczne produkty.

Z Primaviką wiesz co, jesz!

Firma Primavika jest partnerem takich wydarzeń jak:

WORKSHOP(7)

CLIMB HIGH (2)

Zachęcamy do odwiedzenia stron:

www.primavika.pl
www.facebook.com/PRIMAVIKApl/
www.instagram.com/primavika.pl/

Komentarze: