PROBODY to firma, która wchodzi na polski rynek. Kilka dni temu Redakcja KiF Sport otrzymała do testów 4 produkty – BCAA, AOL, TCM i GLUTAMINĘ. Czym jest firma PROBODY i co znajduje się w produktach?

SZUKAMY TESTERÓW PROBODY

PROBODY to firma stworzona w oparciu o receptury opracowane przez PROBODY USA Team. Producent mówi, że dzięki kilku amerykańskim i europejskim zawodnikom, a także współpracy z ośrodkami badawczymi udało się stworzyć produkty, które działają tak, jak powinny.

aol2
To, czym chwali się producent to także skład produktów. Wszystkie składniki działają zarówno osobno jak i wspólnie. Połączenie substancji aktywnych mają zwiększać siłę samego produktu. Ponadto, w produktach jest 100% składników, bez zagęszczaczy, bez słodzików.

Patrząc na rynek suplementów w Polsce można odnieść wrażenie, że już więcej firm nie ma racji bytu. Okazuje się jednak, że niektórzy mają na tyle odwagi i starają się zaproponować coś nowego. Liczymy na to, że PROBODY to produkty, które rzeczywiście spełnią zarówno nasze jak i Wasze oczekiwania.

SZUKAMY TESTERÓW PROBODY

Komentarze: