Fani boksu mogą już odliczać dni do Ptak Warsaw Expo Boxing Night. Gala odbędzie się już 19 maja o godz. 19.00 podczas Go Active Show 2018. Najlepsi zawodnicy z pewnością zapewnią bokserskie emocje na najwyższym sportowym poziomie.

Wśród uczestników gali będzie m.in. Robert Parzęczewski (20-1, 13 KO) – jeden z najciekawszych polskich pięściarzy wagi półciężkiej (WBO #8, IBF #12, WBC #35), który w marcu zdobył tytuł Mistrza Polski. „Arab” pnie się również w światowych rankingach – w najnowszym rankingu WBO jest już na 8. miejscu. Oprócz Parzęczewskiego, na Go Active Show 2018 kibicom pokaże się też na pewno Mateusz Rzadkosz (7-0-1, 2 KO), a Mariusz Runowski (4-2, 2 KO) z Tomaszem Gromadzkim (6-1-1, 1 KO) wyjdą do rewanżu za pojedynek sprzed dwóch lat.

POST_PWE_BN

post_bn

 

Ladies Fight Night

Walki MMA są także dla kobiet. Pokazują to dziewczyny z Ladies Fight Night – jedynej takiej inicjatywie w Europie. LFN od 2015 roku promuje w Polsce kobiece sporty walki właśnie w formule MMA. Uczestniczki gali Ladies Fight Night spotkamy na Go Active Show 2018. Wśród gości targów będą: Natalia Leciejewska, Sylwia Juśkiewicz, Katarzyna Biegajło, Barbara Nalepka i Hanna Gujwan.

Przez całą targową sobotę trwać będą treningi pokazowe w wykonaniu zawodniczek. Odbędzie się również krótki kurs samoobrony dla kobiet. Na niedzielę Ladies Fight Night szykują pokaz sprzętu sportowego oraz koncert.

LFN

Komentarze: