Elastyczne, wytrzymałe i przewiewne Reebok Fast Flexweave to buty zaprojektowane z myślą o szybkości. Nowy model biegowy marki Reebok wspiera i amortyzuje stopę zarówno podczas sprintu, jak i na kilkukilometrowym dystansie!

Poczucie lekkości oraz komfortu przy dynamicznym biegu są kluczowe dla realizacji wymarzonych osiągów. Wszystkie te cechy łączą Reebok Fast Flexweave – nowoczesne i efektowne buty do biegania ze starannie zaprojektowaną amortyzacją oraz bezszwową, wygodną cholewką.

Zaawansowany model został wyposażony w opracowaną przez markę Reebok technologię Flexweave. Innowacyjne rozwiązanie łączy pasma włókien zespoleniami w kształcie ósemki, tworząc przewiewną i elastyczną konstrukcję. Dzięki temu bezszwowa cholewka buta jest komfortowo lekka, a jednocześnie trwała. Dodatkowo wyposażona w specjalnie wyprofilowane strefy dopasowuje się do stopy, zapewniając pełne wsparcie podczas biegu.

Podeszwa Reebok Fast Flexweave została wykonana z wykorzystaniem technologii mapowania nacisku. Solidna i wytrzymała część zewnętrzna chroni stopę przy uderzeniu w podłoże. Środkowa partia wykonana z pianki 3-D odwzorowuje kształt stopy, zapewniając precyzyjną amortyzację oraz lekkość w każdej fazie kroku.

Reebok Fast Flexweave charakteryzują:

przewiewna i elastyczna cholewka Flexweave z innowacyjnymi zespoleniami w kształcie ósemki, lekka i sprężysta podeszwa środkowa z pianki 3-D,
niskoprofilowa konstrukcja zwiększająca swobodę ruchu oraz szybkość przetaczania stopy dla jeszcze większych osiągów.

Reebok Fast Flexweave sprawdzą się zarówno na średnich, jak i długich dystansach, a także podczas sprintów i treningów w zmiennym tempie. Dodatkowo dzięki efektownej jednoczęściowej cholewce mogą być dopełnieniem codziennej stylizacji athleisure.

Reebok Fast Flexweave są dostępne w sprzedaży na stronie reebok.pl

Flexweave_4

 

Komentarze: