Ponad 1 500 entuzjastów fitnessu zebrało się wczoraj na warszawskim Służewcu, aby wspólnie ćwiczyć pod gołym niebem podczas Reebok Fitness Camp. Tegoroczna edycja była wyjątkowo spektakularna – 26 znakomitych instruktorów z Polski oraz zagranicy poprowadziło treningi w pięciu strefach tematycznych. Oprócz trenerów do wspólnego wysiłku zachęcał również Marcin Prokop oraz Kasia Bigos, którzy prowadzili imprezę. A w ćwiczeniach uczestniczyli m.in. Kamila Szczawińska – modelka i ambasadorka marki Reebok, Alan Andersz – aktor oraz Michał Baryza – model.

_DSC0277  _DSC0320

_DSC0554

Nawet wysoka temperatura i pełne słońce nie zniechęciły zdeterminowanych oraz chętnych do sportowych zmagań uczestników Reebok Fitness Camp. Pełne energii i dynamiki treningi siłowe, ćwiczenia inspirowane sztukami walki, ćwiczenia taneczne oraz strefa CrossFit były doskonałym sposobem na spędzenie niedzielnego popołudnia z przyjaciółmi, rodziną lub nowo poznanymi ludźmi, którzy podzielali ich pasję. Dla miłośników sportowych wyzwań stworzona została strefa Reebok Spartan Race, gdzie można było spróbować swoich sił w biegu z przeszkodami. Jak przystało na ten rodzaj wyścigu, na trasie nie zabrakło przeszkody wodnej. Rozgrzani słońcem i sportowymi emocjami uczestnicy z chęcią korzystali z możliwości zanurzenia się w toni jeziora znajdującego się w Parku Angielskim.

_DSC9943

_DSC0131

_DSC0302

_DSC0024

Zajęcia podczas Reebok Fitness Camp poprowadziło aż 26 znakomitych instruktorów fitness, w tym również 4 międzynarodowe gwiazdy: Elin Hellström, Salvatore Nocerino, Michael Steenhouwer i Sasha Oshkin. Dzięki różnorodności stref, nawet najbardziej wymagające osoby miały szanse dopasowania ulubionej formy treningu, do swoich upodobań. Każdy uczestnik miał możliwość opracowania swojego własnego planu treningowego. Organizatorzy przewidzieli również konkurs, polegający na wyłonieniu przez 30 sędziów najlepszej dziesiątki uczestników, którzy w finale zawalczyli o wiele atrakcyjnych nagród, do których należał między innymi skuter.

_DSC0082

_DSC0007

_DSC0412

Każdy uczestnik otrzymał pakiet startowy w skład którego wchodziła mata do ćwiczeń, materiały opisujące rodzaje czekających na nich treningów i zajęć oraz przekąski i napoje. Na terenie campusu można było skorzystać z kilku dodatkowych atrakcji, jakie oferowały wystawione stoiska, m.in. uzyskać bezpłatne porady kosmetyczek, zadbać o zdrowie i wygląd swoich paznokci, zaopatrzyć się sportowe ubrania marki Reebok czy spróbować ciekawych dań, oferowanych przez przyjezdne foodtracki. Na terenie campusu organizatorzy umieścili kurtynę wodną, która ochładzała rozgrzane do czerwoności ciała uczestników. Event rozpoczął się o godzinie 8:00 i trwał do wieczora, do godziny 18:00.

Więcej szczegółów na stronie: reebokfitnesscamp.pl

Komentarze: