Wielkimi krokami zbliża się zgromadzenie największych miłośników fitnessu – Reebok Fitness Camp 2015. W tym roku 26 znakomitych instruktorów z Polski oraz zagranicy poprowadzi treningi na świeżym powietrzu dla około 3000 entuzjastów sportu. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się już 7 czerwca w otoczonym piękną zielenią Parku Angielskim, znajdującym się przy Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie. Na uczestników czeka dzień intensywnych treningów od Les Mills po CrossFit.

Do dyspozycji ćwiczących będą pełne energii i dynamiki treningi siłowe, ćwiczenia inspirowane sztukami walki, ćwiczenia taneczne oraz strefa CrossFit. Miłośników sportowych wyzwań zapraszamy do strefy Reebok Spartan Race, gdzie będzie można spróbować swoich sił w biegu z przeszkodami. Zajęcia Reebok Fitness Camp poprowadzi 26 znakomitych instruktorów fitness (między innymi międzynarodowi trenerzy Les Mills), w tym również 4 międzynarodowe gwiazdy: Elin Hellström, Salvatore Nocerino, Michael Steenhouwer i Sasha Oshkin. Każdy uczestnik może wcześniej opracować swój własny plan treningowy. Organizatorzy przewidzieli również konkurs, polegający na wyłonieniu przez 30 sędziów najlepszej dziesiątki uczestników, którzy w finale powalczą o atrakcyjne nagrody.

W tym roku Reebok przygotował jeszcze więcej intensywnych i różnorodnych treningów, znajdujących się w kilku strefach, m.in.:

– strefie głównej, w której wszystkie osoby mają możliwość ćwiczyć razem, przy dużej scenie zbudowanej z kontenerów. Jest ona w stanie pomieścić prawie 2000 osób,
– strefie namiotowej, gdzie uczestnicy będą mieli do dyspozycji stepy, sztangi z obciążeniem, czy tuby.
– strefie CrossFit, gdzie oprócz zajęć CrossFit zostanie przygotowany trening wioślarski.
– strefie Spartan Race, gdzie zostanie przygotowany mini tor z przeszkodami o różnym dystansie.

Wszystkie treningi będą prowadzone pod okiem wykwalifikowanych trenerów. Dzięki różnorodności stref, nawet najbardziej wymagający uczestnicy będą mieli szanse dopasowania ulubionej formy treningu, do swoich upodobań.

Impreza odbędzie się 7 czerwca (niedziela) na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie, a dokładniej w Parku Angielskim – lokalizacji idealnej do wszelkiego typu aktywności.  Event rozpocznie się o godzinie 8:00 i potrwa do wieczora, do godziny 18:00.

Reebok_Fitness_Camp_2014_2

Rejestracja na zajęcia ruszyła 25 maja. Bilety na to niezwykłe sportowe wydarzenie są wciąż dostępne na stronie: www.eventim.pl/reebok-fitness-camp.

Cena biletu: 79 zł.

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy na: reebokfitnesscamp.pl
„Przekrocz granice fitnessu” razem z nami!

Więcej informacji znajduje się na stronie www.reebok.com lub: http://reesha.re/plus; http://facebook.com/reebok; http://twitter.com/reebok; http://youtube.com/reebok.

Komentarze: