Już 21 października w gdańskiej ERGO ARENIE odbędzie się druga w historii UFC gala organizowana w Polsce – UFC Fight Night. W karcie walk znalazło się aż sześć pojedynków, w których bój stoczą Polacy. Zawodnicy zmierzą się w strojach sygnowanych czerwoną deltą logo marki Reebok – partnera strategicznego UFC.

Znana marka odzieżowa i jedna z najpopularniejszych organizacji promujących MMA na świecie połączyły siły trzy lata temu. W ramach strategicznego partnerstwa Reebok regularnie wspiera zawodników reprezentujących UFC. Część z nich to oficjalni ambasadorzy marki, tak jak Mistrzyni Świata – Joanna Jędrzejczyk. Od 2015 roku Reebok projektuje również stroje dla zawodników UFC oraz fanów organizacji.

Na początku września tego roku zaprezentowana została nowa kolekcja ubrań Fight Night Collection. Dotychczasowe rzeczy sygnowane logo Reebok zostały wzbogacone o kilka innowacyjnych rozwiązań, a w specjalnej linii Legacy Series znalazły się stroje dla zawodników, którzy będą rywalizować w walkach wieczoru oraz pojedynkach mistrzowskich UFC.

Podczas gali UFC Fight Night w Gdańsku polska publiczność po raz pierwszy będzie mogła zobaczyć zawodników w ubraniach z charakterystyczną, czerwoną deltą. W ERGO ARENIE pojedynki stoczy sześciu Polaków – Karolina Kowalkiewicz, Jan Błachowicz, Marcin Helda, Oskar Piechota, Adam Wieczorek i Damian Stasiak. Walką wieczoru będzie batalia – Donald Cerrone kontra Darren Till. Ponadto zostanie przygotowana specjalna strefa Reebok z prezentacją odzieży z kolekcji UFC.


Dla wszystkich fanów sportów walki, którzy chcieliby 21 października znaleźć się w ERGO ARENIE marka Reebok przygotowała konkurs. Jest o co walczyć – do wygrania są podwójne bilety na UFC Fight Night w Gdańsku.

Więcej informacji na profilu instagramowym Reebok @reebokpl.

joannareebok

Komentarze: