Na podstawie otrzymanych zgłoszeń, PZKFiTS zatwierdził następujący skład reprezentacji na zawody Grand Prix PEPA w Opavie, 28-30.10.2016:

  1. Mariusz Bałaziński BB 90 kg + masters
  2. Andrzej Kołodziejczyk Bodybuilding +90 kg + masters
  3. Jakub Potocki Bodybuilding +90 kg + masters
  4. Sebastian Szmyt Bodybuilding 90 kg + masters
  5. Bartosz Kowalski Bodybuilding 90 kg
  6. Tomasz Kornalewski Bodybuilding +90  kg
  7. Sylwia Taczała Bodyfitness  (157 cm)
  8. Ilona Eljasz-Peresiak Bodyfitness  (163 cm)
  9. Anna Halejak Bodyfitness 164 cm
  10. Katarzyna Dudek Bodyfitness  (167 cm)
  11. Paula Mocior Bikini (157 cm)
  12. Natalia Damek Bikini (169 cm)
  13. Agnieszka Łuczak Women’s Physique +163 cm
  14. Mateusz Dziekan Men’s Physique 178 cm
  15. Paweł Łozowski Men’s Physique 178 cm
  16. Kamil Anuszkiewicz Men’s Physique 178 cm
  17. Dawid Rzeźnik Men’s Physique +178 cm
  18. Adrian Dziełak Men’s Physique +178 cm

Kierownikiem ekipy będzie Pani Joanna Skalska-Piotrkowicz.

Weryfikacja:

Uczestnicy przyjeżdżają do Opavy w piątek, 28.10.2016 i zgłaszają się do klubu

FITNESS CENTRUM PEPA mieszczącego się w Centrum Handlowym OC Breda & Weinstein, ul. U Fortny 49/10, Opava, usytuowanego naprzeciwko Hotelu Koruna Weryfikacja prowadzona będzie w godzinach 17:00 – 20:00.

Podkłady muzyczne powinny być na CD. Organizator prosi o wcześniejsze nadesłanie podkładów muzyczny w formacie MP3 na adres e-mailowy: stanislav.pesat@gmail.com

Tymczasowy program zawodów:

Piątek, 28.10.2016:

Od 14:00          Przyjazdy ekip, Fitness PEPA, Breda and Weinstein Business Center.

17:00-20:00     Weryfikacja, Fitness PEPA, Breda and Weinstein Business Center.
,

Sobota, 29.10.2015:

08:30 – 09:30           Weryfikacja dzieci, Teatr Sleske Divadlo

10:00 – 12:00           Zawody dzieci – Teatr Sleske Divadlo
12:00 – 15:00           Półfinały GP PEPA Opava – Teatr Sleske Divadlo
16:00 – 20:00           Finały GP PEPA Opava – Teatr Sleske Divadlo

20:00                          “Wieczór zwycięzców” – bankiet pożegnalny (tylko dla finałowych szóstek, zaproszonych gości i organizatorów).

Niedziela, 30.10.2016:

Odjazdy

Tisk

Komentarze: