Na podstawie wyników rund eliminacyjnych do Mistrzostw Europy, rozegranych podczas Mistrzostw Polski w Kielcach, trener kadry zaproponował, a PZKFiTS zatwierdził następujący skład reprezentacji:

MISTRZOSTWA EUROPY W KULTURYSTYCE:

Kulturystyka 75 kg:    

Rafał Domin (Drużyna B)

Kulturystyka 80 kg:    

Gabriel Koperkiewicz (Drużyna B)

Kulturystyka 85 kg:     

Krzysztof Skryplonek (Drużyna A)
Mariusz Tomczuk (Drużyna A)
Mariusz Bałaziński (Drużyna B)
Robert Zielonka (Drużyna B)

Kulturystyka 90 kg:     

Łukasz Marcinkowski (Drużyna B)

Kulturystyka 95 kg:   

Wojciech Pieczaba (Drużyna A)

Kulturystyka 100 kg:   

Piotr Piechowiak (Drużyna B)
Tomasz Bobrowski (Drużyna B)

Kulturystyka klas.171 cm:  

Tomasz Laszko (Drużyna B)

Kulturystyka klas.  175 cm:     

Krzysztof Reinhard (Drużyna B)
Radosław Smyk (Drużyna B)

Kulturystyka klas.  180 cm:     

Hubert Kulczyński (Drużyna A)
Artur Wilemski  (Drużyna B)

Kulturystyka klas.  +180 cm:

Krzysztof Piekarz (Drużyna A)
Piotr Jurczewski (Drużyna B)

Pary:

Natalia Kordus – Hubert Kulczyński (Drużyna A)

Małgorzata Dąbrowska – Mariusz Tomczuk (Drużyna B)

MISTRZOSTWA EUROPY W FITNESS:

Fitness kobiet 163 cm:

Anna Guzik (Drużyna A)

Fitness mężczyzn:

Piotr Semkło (Drużyna B)

Fitness sylwetkowe  158 cm:

Sylwia Taczała (Drużyna A)
Dorota Galińska (Drużyna B)
Joanna Wodecka (Drużyna B)

Fitness sylwetkowe  163 cm:

Małgorzata Krawczyk (Drużyna B)
Marta Tkaczyk (Drużyna B)

Fitness sylwetkowe  168 cm:

Natalia Kordus (Drużyna A)

Fitness sylwetkowe  +168 cm:

Katarzyna Dudek (Drużyna A)
Katarzyna Skrzypiec (Drużyna B)

Bikini fitness 160 cm:

Paula Mocior (Drużyna A)
Sylwia Sobota (Drużyna B)

Bikini fitness 163 cm:

Karolina Janowska (Drużyna B)
Marta Hordyjewska (Drużyna B)

Bikini fitness 166 cm:

Magdalena Kaleta (Drużyna B)
Joanna Kaczyńska (Drużyna B)

Bikini fitness 169 cm:

Magdalena Koral (Drużyna A)
Małgorzata Piekarz-Lenart (Drużyna B)

Bikini fitness +172 cm:

Anna Kowalczyk(Drużyna B)

Bikini fitness 172 cm:

Małgorzata Mączyńska(Drużyna A)

Męska sylwetka do 174 cm:

Rafał Zabawa (Drużyna A)

Męska sylwetka do 178 cm:

Dawid Bukiel (Drużyna B)
Tobiasz Rusek(Drużyna B)

Męska sylwetka +178 cm:

Jacek Kramek (Drużyna A)
Konrad Jachimowicz (Drużyna B)
Michał Bieńko (Drużyna B)

Kobieca sylwetka 163 cm:

Diana Dudziak (Drużyna A)

Kobieca sylwetka +163 cm:

Małgorzata Dąbrowska (Drużyna B)

MISTRZOSTWA EUROPY JUNIORÓW:

Bikini fitness juniorek 160 cm:

Paula Mocior (Drużyna A) + seniorki

Bikini fitness juniorek 166 cm:

Kaja Wojciechowska    (Drużyna B)
Małgorzata Łyczko (Drużyna B)
Marta Kwiatkowska (Drużyna B)

Bikini fitness juniorek +166 cm:

Katarzyna Chłopecka (Drużyna B)
Monika Biedka (Drużyna B)

Kulturystyka juniorów +75 kg:

Michał Domagalski (Drużyna A)
Piotr Nowotarski (Drużyna B)
Kamil Tanwic (Drużyna B)
Kamil Kluszczyński (Drużyna B)

Kulturystyka klasyczna juniorów:

Jakub Szczerba (Drużyna A)
Patryk Jaśkiewicz (Drużyna B)

Męska sylw. juniorów 175 cm:

Rafał Zabawa (Drużyna A) + seniorzy
Michał Bieńko (Drużyna B)
Oskar Pluszczyński (Drużyna B)

Męska sylw. juniorów +175 cm:

Tomasz Korzeniowski (Drużyna B)
Jakub Obara (Drużyna B)

MISTRZOSTWA EUROPY WETERANÓW:

Fitness sylw. weteranek  35-44 lat:

Sylwia Śliczna  (A-Team IFBB)
Anna Bernady (A-Team IFBB)

Joanna Ganske (B-Team IFBB)

Bikini fitness weteranek:

Joanna Słomińska (A-Team IFBB)
Marzena Kwinta (B-Team IFBB)
Marzena Kamrowska-Berlik (B-Team IFBB)

Kulturystyka klas. wet. 40-49 lat:

Marcin Łopucki (A-Team IFBB)

Kulturystyka wet. 40-49 lat, do 90 kg:

Krzysztof Wojtal (A-Team IFBB)
Bogdan Chabros (A-Team IFBB)

Kulturystyka wet.  40-49 lat, +90 kg:

Andrzej Maszewski (A-Team IFBB)
Jakub Potocki (A-Team IFBB)
Arkadiusz Różański     (A-Team IFBB)
Tomasz Danielak         (A-Team IFBB)

Kulturystyka wet.  50-59 lat, do 80 kg:

Albert Szczygielski     (A-Team IFBB)

Kulturystyka wet.  +65 lat:

Zbigniew Bartos     (A-Team IFBB)

Męska sylwetka wet.

Piotr Zieliński (A-Team IFBB)

Komentarze: