Preparaty na odchudzanie, wspomagające spalanie tkanki tłuszczowej i metabolizm, cieszą się niesłabnącym powodzeniem wśród osób, które na co dzień chcą być fit. Planujesz rozpocząć treningi, chcesz podnieść skuteczność ćwiczeń i nie wiesz, jak to zrobić? Sprawdź, jak działają termogeniki i na co musisz zwrócić uwagę przy wyborze idealnego produktu.

iridium labs_marca
Termogeniki potrafią zdziałać cuda. To dobre rozwiązanie dla tych, którzy chcą zrzucić zbędne kilogramy i przyspieszyć efekty treningów na siłowni. Termoaktywne właściwości posiadają zarówno naturalne składniki, jak i specjalnie wyselekcjonowane suplementy diety, które mogą okazać się idealnym wsparciem w codziennej diecie.

Jak działają termogeniki?

Po pierwsze, zwiększają spalanie tłuszczu przez organizm. Termogeniki mogą zażywać zarówno osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z odchudzaniem, jak również doświadczeni sportowcy, pragnący zwiększyć intensywność codziennych treningów na siłowni oraz swoją termogenezę. Głównym zadaniem termogeników jest uwolnienie ciepła z organizmu, a w efekcie zwiększenie metabolizmu. Dzięki temu możliwe jest wypalanie nagromadzonego tłuszczu z tkanek i odsłonięcie mięśni, które za sprawą intensywnego treningu stają się wyrzeźbione i bardziej widoczne na ciele. Należy pamiętać, że każda dieta powinna zostać wsparta odpowiednią dawką ćwiczeń, dzięki którym spalanie tłuszczu będzie bardziej efektywne i znacznie szybsze.

gut_marta

 

Natura czy suplement?

Naturalne termogeniki to produkty, które zawierają w swoim składzie kofeinę (herbata, kawa, kakao). Termogenikami są również ostre przyprawy (pieprz kajeński, pieprz czarny, imbir). Badania dowodzą, że zawarte w nich związki chemiczne mogą zwiększyć naszą przemianę materii nawet o 20%! Efekt termogenezy w przypadku naturalnych składników jest jednak krótkotrwały. Ilość przyjmowanych produktów w codziennej diecie nie jest również wymierna do potrzeb organizmu.

Bez tytułuMało kto zdaje sobie sprawę z tego, że pochłanianie zbyt dużych dawek naturalnych termogeników może doprowadzić nawet do chorób układu krążenia lub układu pokarmowego. Lepsze rezultaty pomagają osiągnąć suplementy diety, które zwiększają termogenezę nawet w stanie spoczynku, a ich dawkowanie jest określone przez producenta. To dlatego tysiące osób sięga po nie znacznie częściej. Działanie termogenika może sprawić, że organizm zamiast 1000 kcal zużyje ich aż 1200 kcal, dlatego warto uzupełnić dietę właśnie takim preparatem!

 

Termogenik przed treningiem i posiłkiem

Suplementy diety o właściwościach termogenicznych to skoncentrowane preparaty ze specjalną formułą, która pomaga przyspieszyć metabolizm i spalanie tkanki tłuszczowej. Produkty te dodają siły, wzmagają wytrzymałość organizmu i pozwalają szybciej regenerować się po wysiłku. Rośnie także lipoliza – proces spalania tłuszczów, które wypełniają wnętrza komórek tłuszczowych. Suplementy termogeniczne najlepiej zażywać przed treningiem lub przed posiłkiem. Nie wolno przyjmować ich zbyt późno, ponieważ wzmożone działanie może spowodować trudności ze snem.

emilian_gankowski

 

Zbilansowana dieta i trening to podstawa

Należy pamiętać, że żaden spalacz i reduktor tłuszczu nie zdziała cudów, jeśli nie zastosujemy zbilansowanej, zdrowej diety i odpowiedniej dawki ćwiczeń aerobowych. Termogeniki skutecznie zmniejszą poczucie głodu i apetyt, a tym samym zlikwidują podjadanie pomiędzy posiłkami. Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze suplementów o działaniu termogenicznym? Przede wszystkim warto sprawdzić skład oraz upewnić się, że wybrany przez nas produkt zawiera naturalne składniki „rozgrzewające” organizm: ekstrakt z zielonej herbaty, guarany, imbiru, czarnego pieprzu, chilli oraz niezbędne witaminy.

iridium labs_marca
Idealnie dobrany skład można znaleźć m. in.: w Kimerze, której dystrybutorem jest marka IRIDIUM LABS. Ten termogenik został stworzony dla wszystkich, którzy chcą szybciej spalić tkankę tłuszczową oraz pragną zwiększyć wydajność swoich treningów.

3J7A1322Kimera_bez_tla2_smallSkuteczność i działanie produktu potwierdzają ambasadorzy marki – znani sportowcy, instruktorzy fitness i kulturyści. Kimera opiera swoje działanie na skoncentrowanej, podwójnej formule: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, która skutecznie poprawia efekty treningów.

W skład Kimery wchodzą skuteczne składniki, które poprawiają metabolizm i pozwalają na wykorzystanie części rezerw tłuszczu jako energii do ćwiczeń. Oprócz tego wzrasta wytrzymałość i regeneracja mięśni. Producent zapewnia, że jest to preparat całkowicie bezpieczny, który nie powoduje skutków ubocznych.

IRIDIUM LABS na FACEBOOKU

Komentarze: