W sobotę, 2 grudnia, w warszawskim centrum handlowym Arkadia szykuje się niecodzienne wydarzenie. Wielokrotna mistrzyni UFC, Joanna Jędrzejczyk, stanie oko w oko ze swoimi fanami! Na wszystkich, którzy tego dnia podejmą rękawicę i przyjdą na spotkanie z ambasadorką marki Reebok, czeka niespodzianka.

W sobotę, 2 grudnia, w sklepie marki Reebok w warszawskim centrum handlowym Arkadia, odbędzie się spotkanie z pełną energii i silniejszą niż kiedykolwiek, Joanną Jędrzejczyk. Tego dnia każdy będzie mógł zamienić kilka słów z naszą mistrzynią, uścisnąć jej dłoń i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Wydarzenie potrwa od godziny 13:00 do 16:00.

Będzie to pierwsze spotkanie z ambasadorką marki Reebok po walce z Rose Namajunas w obronie tytułu mistrzyni UFC wagi słomkowej. Dla fanów i wielbicieli talentu Jędrzejczyk to niecodzienna okazja, aby swoją obecnością okazać wsparcie dla utytułowanej zawodniczki przed kolejnymi starciami w oktagonie. Dodatkowo na wszystkich tych, którzy w sobotę „zbiją piątkę” z JJ, czeka niespodzianka – voucher o wartości 50 zł* na zakupy w sklepie marki Reebok w CH Arkadia.

Joanna Jędrzejczyk to pierwsza Polka, która zadebiutowała w prestiżowej organizacji UFC. Od początku swojej kariery w MMA przegrała zaledwie jedną z piętnastu stoczonych walk. Tytuł mistrzyni w wadze słomkowej zdobyła w 2015 roku, pokonując Carlę Esparza. W tym samym roku została oficjalną ambasadorką Reebok – partnera strategicznego UFC.

Joanna Jędrzejczyk uosabia wszystko to, co marka Reebok uznaje za najważniejsze w podejściu do sportu: odwagę, determinację oraz pokonywanie własnych granic. Jako twarz kampanii „Be More Human” zawodniczka motywowała do walki ze słabościami, stawania się lepszym i jeszcze silniejszym.

Spotkanie z Joanną Jędrzejczyk odbędzie się w sobotę, 2 grudnia, w sklepie marki Reebok w centrum handlowym Arkadia, Al. Jana Pawła II 82 w Warszawie, w godzinach 13:00 – 16:00.

*Voucher obowiązuje przy zakupach powyżej 200 zł

Komentarze: