Reebok RUN CREW zmienia swoją formułę! W kwietniu na warszawskich ulicach pojawią się trzy nowe serie treningów: RUN FAST, RUN LONG i RUN TOUGH. Zajęcia, podobnie jak dotychczas, skierowane będą zarówno do początkujących biegaczy, jak i tych, którzy chcą poprawić swoje wyniki. Udział w nich jest bezpłatny.

Trening poprzez bieganie to główne założenie społeczności, która rok od powstania zdobywa coraz większą liczbę członków w całej Polsce. Reebok RUN CREW to zajęcia dedykowane wszystkim tym, którzy chcą poprawić swoją szybkość, przygotować się do biegów długodystansowych czy zwiększyć siłę i wytrzymałość.

Nowa odsłona Reebok RUN CREW to kolejny krok w budowaniu silnej społeczności zrzeszającej zarówno początkujących, jak i zaawansowanych biegaczy. Formuła ta uwzględnia trzy rodzaje treningu skupione na rozwoju kluczowych aspektów biegowych:

Jakub Jezierski

Ewelina Wyszczelska

Szybkość – RUN FAST – Zajęcia prowadzone według metody Aerobic Capacity
Wytrzymałość – RUN LONG – Biegi długodystansowe
Siła – RUN TOUGH – Wydarzenia łączące biegi z ćwiczeniami siłowymi (boot camp)

Podobnie jak dotychczas, nad postępami uczestników czuwać będą doświadczeni trenerzy Reebok RUN CREW: Paweł Nerek, Urszula Bhebhe, Marta Kazmierczak, Maks Sypniewski, Kuba Jezierski, Maciej Wojtkowski, Wojtek Rzywucki, Emil Kamiński, Ewelina Wyszczelska oraz Kamil Kamiński.

Paweł Nerek

Marta Kazmierczak

Treningi RUN FAST i RUN LONG będą odbywać się co tydzień w kilku warszawskich lokalizacjach:

RUN FAST – w każdy wtorek o godz. 19:00 w Wilanowie, na Żoliborzu (OSiR Żoliborz) oraz w Centrum (Agrykola)
RUN LONG – w każdą sobotę o godz. 9:00, punkt zbiórki pod sklepem Runnersclub.pl (ul. Wołoska 22-22A)

Terminy oraz miejsca wydarzeń z serii RUN TOUGH będą ogłaszane na stronie reebokruncrew.pl

Uzupełnieniem treningów biegowych będą zajęcia z jogi prowadzone przez Karolinę Erdmann z Yoga Beat Studio. Treningi będą odbywać się on-line na fanpage’u Reebok RUN CREW w każdą niedzielę o godz. 19:00.

Udział we wszystkich aktywnościach jest bezpłatny.

Więcej informacji o społeczności Reebok RUN CREW na stronie reebokruncrew.pl oraz na Facebooku.

RRC

 

Komentarze: