Jak wygląda przyszłość fitnessu? Jak będą trenować ludzie za 20 lat? Jakiej oferty będą oczekiwać? Spółka McFIT Global Group nie tylko zadała sobie te pytania, ale ma na nie już teraz odpowiedź. Wkrótce zaprezentuje ją w Oberhausen.

Na gigantycznej powierzchni przekraczającej 50.000 m², w Zagłębiu Ruhry, jednej z najludniejszych aglomeracji Europy, powstanie do końca 2019 roku jedyny w swoim rodzaju kompleks fitness: THE MIRAI (z japońskiego: przyszłość). THE MIRAI to nowatorskie połączenie fitnessu, intensywnych wrażeń, innowacji, technologii, badań i edukacji – perfekcyjna synteza świata konsumenckiego ze światem biznesu.

Wizją firmy jest udostępnienie fitnessu każdemu – bez względu na pochodzenie, wiek, czy zarobki. Dlatego też w przypadku THE MIRAI spółka całkowicie rezygnuje z pobierania miesięcznych opłat abonamentowych. „Pomysł stworzenia kompleksu fitness dla wszystkich istniał w McFIT już od ponad 20 lat. THE MIRAI pozwoli nam wreszcie zrealizować tę wizję: dzięki skupianiu ćwiczących i świata biznesu w jednym miejscu każdy dostanie możliwość treningu bez opłat abonamentowych. THE MIRAI to projekt niepowtarzalny, wytyczający nowe kierunki na przyszłość”, wyjaśnia Rainer Schaller, prezes zarządu i założyciel spółki McFIT Global Group.

W nowym kompleksie prezentowane będą trendy przyszłości, a fitness definiowany będzie na nowo. Przez 365 dni w roku różne firmy będą przedstawiać tu w interaktywny sposób swoje najnowsze technologie i produkty oraz zachęcać ćwiczących, by wzięli aktywny udział w ich projektowaniu. Zapewni to stale nowe bodźce do treningu dopasowane do indywidualnych potrzeb trenujących.

THE MIRAI_balance area © THE MIRAI_klein

THE MIRAI_FutureLab area © THE MIRAI_klein

THE MIRAI_outside view © THE MIRAI_klein

THE MIRAI_strength area© THE MIRAI_klein

Komentarze: