ajęcia grupowe to coś dla dziewczyn? A prawdziwy facet woli dźwigać ciężary? Czas poznać CYBEROBICS® – zajęcia fitness w nowym wymiarze obejmujące bezlitosne treningi takie jak Boot Camp, Iron Bars czy Kettlebell Challenge, na których trenerzy nie pobłażają ćwiczącym. Słabeusze nie mają tu czego szukać.

Na zajęciach CYBEROBICS® świat realny i wirtualne krajobrazy USA stapiają się w jedną rzeczywistość. Na przykład Boot Camp z Jamesem „Bestią“ Wilsonem to morderczy trening pośrodku pustyni Mojave. Tę ekstremalną 25-minutową jednostkę treningową nakręcono w Dolinie Śmierci, jednym z najgorętszych miejsc na Ziemi. Gdy tylko rozbrzmiewa muzyka, zaczyna się wycisk – ćwiczący odrywają się od codzienności i zanurzają całkowicie w świecie treningu, wykonując niemiłosierne ćwiczenia z wykorzystaniem ciężaru własnego ciała. Trening z Bestią, jednym z najlepszych kick-bokserów wagi ciężkiej na świecie, mobilizuje ostatnie pokłady energii – tkanka tłuszczowa jest bez szans.

2

Z Doliny Śmierci warto udać się do Bonneville Salt Flats w stanie Utah, gdzie „Coach T“ Tyler Schaeffer czeka już z kettlami. Na intensywnych zajęciach z certyfikowanym instruktorem kettlebell, trenującym też hollywoodzkie gwiazdy i zawodowych ciężarowców, nie ma czasu na podziwianie amerykańskich muscle carów w tle. Już po krótkiej rozgrzewce zaczyna się trening całego ciała metodą Tabaty w rytm ostrych gitarowych riffów. Wymagające ćwiczenia, jak wykroki w tył, czy wymachy kettlem, pozwolą szybko zbudować masę mięśniową.

Jak ciężkie potrafi być 55 minut, przekonać się można na treningu ze sztangą CYBEROBICS® Iron Bars z Joshem Martinem. Z kolei Ben Booker zaprasza na hartowanie mięśni brzucha na słynnej plaży ze Słonecznego Patrolu – tuż pod budką ratowniczki w czerwonym stroju kąpielowym.

CYBEROBICS® na nowo definiuje trening fitness. Na różnorodnych zajęciach świat realny i wirtualny stapiają się w jedną rzeczywistość. Nowy wymiar wirtualnych zajęć fitness to szeroka oferta treningowa, najlepsi amerykańscy trenerzy i malownicze, autentyczne scenerie. Wszystko to stanowi podstawę efektywnych treningów, które dzięki kinowej jakości dźwięku i obrazu wyznaczają nowe standardy. Ćwiczący mają do dyspozycji trzy kategorie: Performance, Wellness i Cycling, z których każda zmotywuje ich do maksymalnych osiągnięć, oferując więcej niż tradycyjne zajęcia fitness

5

Zajęcia CYBEROBICS® są dostępne w studiach McFIT przez 365 dni w roku w godzinach 6:00–24:00. CYBEROBICS® stanowi niezależną markę Grupy McFIT, która dzięki 1.400.000 klientów oraz ponad 240 studiom jest numerem 1 europejskiej branży fitness.

Komentarze: