Warsztaty KiF: Dietetyka i trening siłowy już 14 marca, a lista prelegentów jest już zamknięta. Niezwykle silnie i merytorycznie zapowiada się strona dietetyczna m.in.: dzięki specjalnym gościom, którzy pojawią się w Warszawie. Wśród nich tacy specjaliści jak: dr Krzysztof Mizera i mgr Justyna Mizera – dietetycy sportowi znani w całej Polsce.

 

mgr Justyna Mizera

Mgr Justyna Mizera – Dietetyk sportowy, specjalizuje się w żywieniu i
suplementacji sportowców. Posiada wykształcenie dietetyczne oraz kilkuletnie doświadczenie w układaniu skutecznych diet m.in. mistrzom świata i olimpijczykom, ale też osobom otyłym oraz dzieciom.

Startowała w ogólnopolskich zawodach w fitness sylwetkowym, uczestniczyłam
też w 2 półmaratonach (Wiedeń, Łódź) oraz biegach na 5, 8 i 10 km w kraju i zagranicą, zatem jest nie tylko teoretykiem, ale też praktykiem.

14725_865948396782291_5608655157091771637_n

Jest autorką 3 artykułów naukowych, jak również autorką kilkudziesięciu
artykułów z zakresu żywienia sportowców publikowanych m.in. w: Kulturystyka i Fitness Sport dla Wszystkich (SdW), Kulturystyka i Fitness (KIF), Mazovia MTB, Runner’s. Prowadzi szkolenia i wykłady z żywienia, m.in. przed Maratonem Warszawskim, Warszawskim Biegiem Niepodległości, jest częstym gościem audycji radiowych oraz telewizyjnych (Dzień Dobry TVN, Polsat, TVP Info) związanych z
żywieniem. Szkoli Trenerów personalnych w całej Polsce przekazując im swą wiedzę i doświadczenie.

Wszelkie dodatkowe informacje znajdziecie na: www.sportowydietetyk.com.pl

 

dr Krzysztof Mizera

Dr Krzysztof Mizera – Fizjolog sportowy, trener przygotowania motorycznego oraz doradca żywieniowy. Współpracuje m.in. z olimpijczykami, mistrzami świata i Europy. Twórca Centrum Badań Wydolnościowych, Planowania Diety i Treningu OLIMPIAKOS (www.olimpiakos.org.pl).

10996227_862739410436523_8214439780356643260_o

Od 2008 r wykładowca na uczelniach wyższych oraz w Studium Medycyny Sportu Carolina Medical Center w Warszawie (prowadzi zajęcia z fizjologii sportu, żywienia w sporcie, biochemii), współautor książki „Medycyna wokół nas” (2012), autor książki „Bieganie jest proste” (2014 r), autor ponad 100 artykułów naukowych i popularnonaukowych publikowanych w Polsce (m.in.: Focus, Przekrój, Bieganie, KiF, SdW, Sport Wyczynowy, Medicina Sportiva, Wiedza i Życie) i zagranicą.

Czynny uczestnik konferencji naukowych. Temat jego pracy doktorskiej brzmiał „Wielokierunkowość adaptacji organizmu do treningu siłowego na przykładzie kulturystów, trójboistów siłowych i ciężarowców”. Organizuje kursy na trenerów personalnych w całej Polsce.

dr Krzysztof Mizera wygłosi wykład: „Analiza diet polskich zawodników uprawiających kulturystykę, podnoszenie ciężarów i trójbój siłowy”.

Wszelkie dodatkowe informacje znajdziecie na: www.sportowydietetyk.com.pl

 

Komentarze: