Już w najbliższą sobotę odbędą się Warsztaty KiF: Dietetyka i Trening siłowy w Warszawie przy ul. Stalowej 52. Wiele wykładów merytorycznych prowadzonych przez dietetyków i zawodników sportów siłowych, a także prezentów dla naszych uczestników. 

 

Co, gdzie i jak?

Warsztaty odbędą się w Warszawie przy ul. Stalowej 52 (ArtBistro). Cały program został podzielony na zagadnienia zarówno dietetyczne jak i treningowe.

08-nordic-diet.w750.h560.2x

 

Tematy wykładów:

– „Kształtowanie separacji mięśniowej u kobiet i mężczyzn jako znaczący element poprawy wyglądu sylwetki. Rozpatrzenie zagadnienia pod kątem osób przygotowujących się do zawodów sylwetkowych, jak dla trenujących rekreacyjnie”.

– „Trening powięzi”

– „Nowe spojrzenie na dietetykę sportowców – metody odkwaszania i oczyszczania organizmu cz. 1 – „Żywność martwa, a żywność żywa – co to znaczy w praktyce?”; „Rola żywych enzymów i ich wpływ na organizm i wydolność”; „Równowaga kwasowo – zasadowa i jej znaczenie dla sportowca”; „Dieta rozdzielna i jej wpływ na regulacje flory bakteryjnej w jelitach”; „Przykłady diety rozdzielnej”

– „Jak aplikacja fitnessowa może pomóc w budowie zdrowych nawyków?”

– „Psychologia sportu jako 4 filar mistrzowskiego i odpowiedzialnego przygotowania sportowego”

– „Nowoczesne systemy treningowe (omówienie praktykowanych obecnie systemów treningowych, od 3 x w tygodniu całe ciało, poprzez wszystkie splity, aż po trening dwa razy dziennie)”.

– „Nowe spojrzenie na dietetykę sportowców – metody odkwaszania i oczyszczania organizmu cz. 2 – „Rola grupy krwi w żywieniu”; „Typy metaboliczne i ich charakterystyka”; „Przykłady diety dla grupy krwi”; „Wpływ jonizacji dodatniej i ujemnej na organizm człowieka”; „Suplementy przyszłości”

– „Trening siłowy z kettlebell w praktyce”

– „Pomiary składu ciała – wpływ na program diety”

– „IF – korzyści i kontrowersje”

– „Wyrzuć ryż i kurczaka! Alternatywne składniki diety w sportach siłowych”

– „Analiza diet polskich zawodników uprawiających kulturystykę, podnoszenie ciężarów i trójbój siłowy”

 

Naszymi partnerami są: Blackroll Polska; Real Pharm; Sugerafree Łakocie bez kalorii; Legal Cakes; KiK Fit-Bar; Cooking Spray; Business Woman & Life; Fitness Motywatory; Fobeli; 4Run; 4Line; Food Forum; Adrenaline Fit; Alfa-Activ; Sportowy Dietetyk.

Komentarze: