Nie zwalniamy tempa i już szykujemy dla Was wrześniową edycję, tym razem trwającą 2 dni. Podczas nich będziecie mieć okazję uzupełnić swoją dietetyczną wiedzę oraz wykorzystać nowe metody treningowe podczas zajęć z trenerami. Zobaczcie kto między innymi pojawi się na Warsztatach KiF: Dietetyka sportowa i Nowoczesne metody treningowe.

kif_cover_warsztaty_01

Dietetyka sportowa

Wśród wykładowców pojawią się m.in.:

Dr Krzysztof Mizera – fizjolog sportowy, dietetyk sportowy oraz od 2008 r wykładowca na uczelniach wyższych oraz w Studium Medycyny Sportu Carolina Medical Center w Warszawie. Twórca i koordynator Centrum OLIMPIAKOS (www.olimpiakos.org.pl)

Realizuje szereg projektów badawczych związanych z wpływem żywienia i treningu na organizm sportowców.

Współpracuje m.in. z kolarzami z kadry narodowej kolarzy, z licznymi reprezentantami kraju w innych dyscyplinach, z Akademią Piłkarską Polonii Warszawa oraz zawodnikami ligowymi.

Dr Ewa Lange – Wydział Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji (Katedra Dietetyki SGGW) poprowadzi wykład z Dietetyki sportowej pt: „Praktyczne aspekty planowania redukcji masy ciała”.

Podczas wykładu zostaną przedstawione zagadnienia:
– oceny sposoby żywienia i stanu odżywiania u osób aktywnych (głównie w sportach walki)
– dietoterapia otyłości

Nowoczesne metody treningowe:

Izabela Badurek – Polka walcząca w federacji UFC. Silna zawodniczka, której bilans to 5-3-0 (wygrana, przegrana, remis). Jej wymiary to 163 cm, 60 kg wagi ciała. Iza przeprowadzi z uczestnikami trening skierowany na sztuki walki łączzący wytrzymałość, siłę i dynamikę.

Rafał Górka – były Mistrz Polski w Kulturystyce Juniorów i zawodnik formuły K! (Muay Thai). Po wielu latach w Anglii, gdzie stoczył szereg walk, w większości wygranych zdobywając takie tytuły jak:

– Pas Mistrza Angli Polódniowej federacji ISKA / ISKA Southern Area Champion
– Zwycięzca walki na stadionie Lumpinee w Bangkoku- Tajlandia
– Wielokrotny zwyciezca walk Muay Thai i K1.

On także poprowadzi trening siłowy z elementami sztuk walki.

Trening streetworkout – prowadzony będzie przez ekipę Ghettho Workout, jedną z najpopularniejszych w Polsce zajmującą się treningiem streetoworkoutu. W treningu zostaną pokazane elementy wprowadzające, podstawowe ćwiczenia oraz nauka techniki.

Kasia Dziurska – zawodniczka Bikini Fitness i aktywna trenerka personalna, która poprowadzi trening funkcjonalny.

Fit And Jump – czyli trening fitnessowy na trampolinach. Niezwykle ciekawy i męczący sposób na spalenie kalorii. Każdy uczestik będzie miał szanse skorzystać z treningu prowadzonego przez Fit And Jump Warszawa Praga-płd.

Mateusz Mierzejewski – trener FMS, były zawodnik sztuk walki m.in. K1, trener mobilności. Wielokrotnie uczestniczył w Warsztatach KiF prowadząc m.in. Warsztaty KiF: Mobilność w sporcie. Tym razem jednak, Mateusz skupi się na treningu nastawionym na przygotowanie do sztuk walki.

Michał Jakubowicz – trener personalny, trener kulturystyki, pasjonat crossfitu, który poprowadzi z uczestnikami wymagający i intensywny trening cross oraz tabata.

To wciąż nie koniec programu jaki dla Was przygotowujemy. Dołączcie do nas na Facebooku na Warsztaty KiF: Dietetyka sportowa i Nowoczesne metody treningowe. Tam znajdziecie wszystkie informacje.

Komentarze: