W miniony weekend na zaproszenie McFIT, sieci studiów fitness nr 1 w Europie, w Warszawie gościł jej ambasador, mistrz świata federacji IBF, WBO, IBO oraz superczempion WBA Władimir Kliczko. 20 września przy ul. Ostrobramskiej 79 oficjalnie otworzył on drugie studio McFIT w Warszawie. Dzień wcześniej spotkał się też z dziećmi z Fundacji Arka Dzieci i przekazał im w imieniu McFIT busa, dzięki któremu podopieczni fundacji będą bardziej mobilni.  

_DSC5237   _DSC4485    _DSC4709

Władimir Kliczko, pseudonim „Dr Stalowy Młot”, aktualny mistrz świata federacji IBF, WBO, IBO, niekwestionowany król wagi ciężkiej w boksie zawodowym, po ponad 20 latach nieobecności znów gościł w Warszawie, tym razem na otwarciu studia sieci fitness McFIT zlokalizowanego przy ul. Ostrobramskiej 79. Kliczko od 2008 roku jest ambasadorem sieci McFIT, dlatego studia firmy mogą nosić miano „studiów fitness klasy Kliczko”. Z tego powodu nie mogło go też zabraknąć w Warszawie.

_DSC5833

Jestem tutaj po długiej, 20 letniej przerwie. Mało kto wie, że kiedy walczyłem jeszcze amatorsko, reprezentowałem barwy Gwardii Warszawa. Teraz przyjechałem do Warszawy, bo współpracuję z siecią siłowni McFIT, która zaczyna działać w Polsce. McFIT jest otwarty 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i jest wyposażony w doskonały sprzęt, dlatego każdy znajdzie tu coś dla siebie. Poza tym trening w McFIT to po prostu świetna zabawa”  – mówił Kliczko podczas otwarcia Studia przy ul. Ostrobramskiej.
McFIT ma już ponad 1.200.000 klientów w ponad  200 lokalizacjach, dzięki czemu jest dziś numerem 1 w branży fitness w Europie. Sieć wchodzi właśnie na polski rynek.

_DSC6028

Władimir Kliczko dokonał otwarcia drugiego Studia sieci, mieszczącego się na warszawskiej Pradze. Pierwsze, flagowe studio McFIT, stworzone zgodnie z koncepcją „Home of Fitness”, zlokalizowane jest przy ul. Świętokrzyskiej 3 (róg Nowego Światu).  Władimir Kliczko nie tylko oficjalnie otworzył nowy klub, ale też w nim poćwiczył. Razem z polską aktorką, entuzjastką sportu Joanną Jabłczyńską zaprezentował m.in. możliwości, jakie oferują zajęcia CYBERTRAINING, w których Kliczko jest jednym z wirtualnych trenerów. Wspólnie ćwiczyli także w strefie Box Workout, gdzie mistrz zrobił pokaz możliwości bokserskich, oraz wypróbowali rowery treningowe w strefie CYBERTRAINING Spinning®.

_DSC4605

Fani Władimira Kliczki mieli możliwość spotkania swojego ulubieńca na żywo i zdobycia upragnionego autografu. W dniu otwarcia Studia niemal 500 fanów cierpliwie czekało w kolejce na uścisk dłoni i zdjęcie z autografem mistrza.
W piątek 19 września Władimir Kliczko spotkał się też z dziećmi z praskiej fundacji Arka Fundacja Dzieci, która pomaga osobom znajdującym się w trudnych sytuacjach życiowych. McFIT przekazał podopiecznym fundacji w roczne użytkowanie busa, który umożliwi im swobodne poruszanie się po Warszawie oraz innych polskich miastach.

_DSC4669

Kluczyki przedstawicielom fundacji wręczył właśnie Kliczko, robiąc wielką niespodziankę dzieciom. Po wspólnej sesji zdjęciowej maluchy miały okazję spotkać się z Władimirem w studiu McFIT przy ul. Świętokrzyskiej 3. Dzieci ciekawiło wszystko i pytały o różne rzeczy: „Czy lubi Pan matematykę?”, „Czy jest jakiś bokser, którego się Pan boi?”, „Ile razy miał Pan złamany nos?”. Władimir z uśmiechem opowiadał o swojej przygodzie ze sportem i odpowiadał na pytania podopiecznych fundacji.

_DSC4389

McFIT na co dzień wprawia w ruch swoich klientów, tym razem postanowił wprawić w ruch naszych podopiecznych. Dzięki busowi, który otrzymaliśmy, będziemy bardziej mobilni. Dziękujemy McFIT za ten dar i Władimirowi, że spotkał się z naszymi dzieciakami. To było dla nich niezapomniane przeżycie i wielka radość – mówiła Bogumiła Manek, opiekunka Arki Fundacji Dzieci.

_DSC4568

Więcej szczegółów jest dostępne na stronie internetowej www.mcfit.com.

O McFIT

Ponad 1.200.000 klientów sprawia, że McFIT jest dziś numerem 1 w branży fitness w Europie. Studia McFIT, których jest w sumie ponad 200, znaleźć można w Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Austrii oraz we Włoszech. W Warszawie działa obecnie studio przy ul. Świętokrzyskiej 3, natomiast już 20 września przy ul. Ostrobramskiej 79 McFIT otworzy swój kolejny klub w stolicy.

Kto dzięki McFIT chce być „naturalnie w formie”, może już od 89 zł miesięcznie trenować nie tylko w Warszawie, lecz we wszystkich studiach McFIT w Europie – a w Polsce, Niemczech i Austrii nawet przez całą dobę. Trenerzy są do dyspozycji klientów od 8.00 do 22.00. McFIT oferuje również bezpłatne i niezobowiązujące treningi próbne. McFIT fascynuje nie tylko swoich klientów, lecz również mistrza świata w boksie Władimira Kliczkę. Jest on partnerem i „twarzą” McFIT od 2008 roku, dzięki czemu studia mogą nosić miano „studiów fitness klasy Kliczko”.

Dzięki samodzielnie opracowanej koncepcji „Home of Fitness” McFIT zapewnia swoim klientom otoczenie treningowe skoncentrowane na ich dobrym samopoczuciu, które sprawia, że studia stają się dla nich drugim domem. Innowacyjne moduły treningowe wchodzące w skład koncepcji „Home of Fitness” obejmują design pomieszczeń, muzykę, filmy, obrazy oraz interaktywne media, dzięki którym klienci mogą w niepowtarzalny sposób doświadczyć treningu i zanurzyć się w świat sportu. Celem tej koncepcji jest zapewnienie klientom coraz to nowych bodźców, motywujących ich do ciągłego dążenia do osiągnięcia ich celów treningowych.

Home of Fitness łączy w sobie bogatą, urozmaiconą pod względem metodycznym ofertę treningową i  obejmuje tradycyjne strefy treningowe, takie jak świetnie wyposażone strefy maszyn, wolnych ciężarów i kardio, a także następujące strefy specjalne:

•    CYBERTRAINING – serce koncepcji Home of Fitness
•    Express Workout
•    Sling Zone
•    Shape It
•    Stretching Area
•    Strefa Mocnych Pleców
•    Box Workout
•    The Cage
•    Core Workout

Komentarze: