the-boardwalk-pier

W minioną sobotę odbyły się tegoroczne zawody w Kulturystyce i Fitness w Sopocie.

Spora ilość nowych twarzy pojawiła się na tej imprezie, szczególnie w kategorii kulturystycznej.

Poniżej znajdują się wyniki:

 

Fitness Bikini

1 Miejsce – Marta Wojno

DSC_0042_crop

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 Miejsce – Katarzyna Gryko

DSC_0041_crop

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fitness sylwetkowe

1 Miejsce – Małgorzata Śliwińska

DSC_0049_crop

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fitness Gimnastyczne

1 Miejsce – Aleksandra Kępa

DSC_0090_crop

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Juniorzy

1 Miejsce – Arkadiusz Czerw

DSC_0080_crop

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kulturystyka do 70 kg

1 Miejsce – Jan Olejko

DSC_0111_crop

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kulturystyka do 80 kg

1 Miejsce – Jacek Momot

DSC_0154_crop DSC_0156_crop

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kulturystyka do 90 kg

1 Miejsce – Wojciech Rudniak

DSC_0195_crop

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 Miejsce – Damian Kaczmarek

DSC_0187_crop

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3 Miejsce – Robert Berliński

DSC_0191_crop

DSC_0192_crop

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kulturystyka do +90 kg

1 Miejsce – Michał Kozielski

DSC_0240_crop DSC_0237_crop

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poniżej pełna lista wyników:

 

  • Fitness

1. Aleksandra Kępa 23

2. Magdalena Mroczkowska 22

3. Magdalena Maciejewska 21

 

  • 70 kg

1. Jan Olejko 44

2. Michał Hryszkiewicz 45

3. Norbert Świętoń 42

4. Grzegorz Indyka 41

5. Dawid Małek 43

 

  • 80 kg

1. Jacek Momot 55

2. Maciej Rudniak 54

3. Robert Berliński 51

4. Marcin Gąsiorowski 52

5. Szymon Murawski 53

 

  • 90 kg

1. Wojciech Rudniak 66

2. Damian Kaczmarek 64

3. Krzysztof Wojtal 65

4. Paweł Głuchowski 61

5. Michał Siekierka 62

6. Jan Kępiński 63

 

  • +90 kg

1. Michał Kozielski 73

2. Damian Sakowski 71

3. Adam Nawrocki 74

4. Jacek Patorski 72

 

  • OPEN

1. Wojciech Rudniak  66

2. Michał Kozielski 73

3. Jacek Momot 55

4. Jan Olejko 44

 

  • Fitness sylwetkowe

1. Małgorzata Śliwińska 8

2. Żaneta Bartel 4

3. Agnieszka Iwańska 7

4. Karolina Lipnicka 9

5. Agnieszka Kotowska 5

6. Katarzyna Fisher 6

 

  • Bikini

1. Marta Wojno 14

2. Katarzyna Gryko 13

3. Aleksandra Misiak 12

4. Magdalena Przybylska 11

 

  • Juniorzy

1. Arkadiusz Czerw 35

2. Michał Owczarzak 31

3. Michał Sakowski 32

4. Piotr Pokrywko 33

5. Tomasz Pilarz 36

6. Artur Szylkin 34

7. Mateusz Żmuda 37

Komentarze: