Karolina Całus to tegoroczna debiutantka oraz zwyciężczyni Sylwetki miesiąca w KiF Sport. Po wygranej w konkursie wiedzieliśmy, że Karolina dobrze sobie poradzi zarówno w przygotowaniach do zawodów jak i na samej scenie. Jej wdzięk, wspaniała sylwetka mogą w przyszłości być wystarczające do zajęcia najwyższym miejsc i zdobywania cennych medali. 

 

Ada Kalisz -Karolina ,od wrocławskich debiutów minął już prawie miesiąc, na pewno emocje opadły, wnioski zostały wyciągnięte. Był finał, było 4 -te miejsce – miejsce tuż za podium. Wielki sukces, wielkie rozczarowanie, a może radość w połączeniu z niedosytem?

Karolina Całus – Sukces połączony z niedosytem. Myślę, że 4-te miejsce na ponad 40 zawodniczek to sukces . Dało mi to natomiast motywację do cięższej pracy!

_DSC4571

 

Ada – Skoro jest motywacja, to jakie zawody będą kolejne?

Karolina – Kolejne zawody uzależnione są od tego, jak szybko wyleczę swoją kontuzję. Mam nadzieję, że wyjdę na scenę jeszcze w tym sezonie i to nieraz.

_DSC4576

 

Ada – Jeśli nie jest to tajemnicą, co takiego Ci się przydarzyło?

Karolina – Mam chwilowe problemy z kręgosłupem i pracuję nad tym z moim fizjoterapeutą.

_DSC4493

 

Ada – W takim razie trzymam kciuki, abyś jak najszybciej wróciła do stuprocentowej formy! Kontynuując pytania – co jest dla Ciebie w życiu największą motywacją? Co, a może kto?

Karolina – Uświadomiłam sobie, że otrzymałam wielki dar w postaci zdrowia. Nie każdy ma możliwość zrobić tak wiele, przez rożne ograniczenia zdrowotne. Szanuję to, dlatego też postanowiłam to wykorzystać jak najlepiej potrafię!

_DSC4540

 

Ada – Takiej odpowiedzi się nie spodziewałam. Pięknie powiedziane!
Poza darem zdrowia, masz też niesamowity dar w postaci wdzięku i uroku osobistego, którym bardzo wyróżniałaś się wśród zawodniczek. To w pewien sposób wyuczone „zabiegi” pod zawody bikini fitness, czy raczej naturalność?

Karolina – Miło mi, że tak uważasz. Bardzo długo trenowałam taniec, który wprowadził w moje życie codzienne dobre nawyki oraz maniery przydające się na scenie i poza nią. Moja mama jest dla mnie wzorem wdzięku i tak mnie wychowała .

_DSC4524

 

Ada – Widzę, że mamy bardzo wiele wspólnego- taniec, mama, jako wzór – muszę Ci przybić piątkę!  Już tak na zakończenie- zostając przy wątku wzoru kobiety- jaki jest według Ciebie jej ideał? Albo może, jak opisałabyś „kobietę idealną”?

Karolina – Jestem może staroświecka, ale kobieta według mnie powinna być oazą spokoju i cierpliwości –tak, aby każdy to od niej czuł. Kolejno, dbać o siebie i swoje otoczenie. Być delikatna z wyglądu oraz charakteru -nie powinna upodabniać się z uporem do silnych i niezależnych mężczyzn.

_DSC4545

 

Ada- Myślę, że ta odpowiedź, to wręcz „wisienka na torcie” naszej rozmowy!
Bardzo dziękuję za poświęcony czas, życzę niezawodnego zdrowia i szybkiego powrotu na scenę!

Karolina – Dziękuję. Już nie mogę doczekać się kolejnego wyjścia!

_DSC4554

Komentarze: