Emil Skierkowski: Debiut na miarę międzynarodową

Podczas Debiutów został odkryty nowy talent – Emil Skierkowski. Wygrał on zarówno najcięższą kategorię wagową jak i kategorię OPEN. Jego budowa nie jest olbrzymia i zmasowana, jest symetryczna, dobrze dopracowana i plastyczna. Jak pójdzie Emilowi na Mistrzostwach Polski?

Rozgrywka od samego początku, gdy tylko zawodnicy weszli na scenę, a było ich 9, toczyło się pomiędzy Emilem Skierkowskim, Patrykiem Szostakiem i Rafałem Czerskim. Ci trzej zawodnicy pokazali najwyższy poziom.

Wiele osób zastanawiało się nad wygraną Patryka Szostaka, które trzeba przyznać iż wyróżniał się dużą masą mięśniową. Jednak nie udało mu się dokładnie wyciąc przez co sprawiał wrażenie delikatnie „zalanego”.

Emil Skierkowski wyróżniał się dobrą definicją oraz widocznością mięśni. Przy tym doskonale czuł się na scenie i dobrze dobrał bronzer.
Przy takim rozwoju tego zawodnika, jeśli nie zaprzestanie pracy nad sobą, może on stać się jednym z najlepszych na świecie. Obecnie odchodzi się coraz bardziej od wielkim, zmasowanych zawodników stawiając na harmonię i symetrię sylwetki. Emil doskonale odnajduje się w takim położeniu.

Czekamy na Mistrzostwa Polski, gdzie Skierkowski zapowiedział jeszcze lepszą formę. Miejmy nadzieję, że dotrzyma słowa.

Komentarze: