Maciej Ferlikowski przed Mistrzostwami Polski

Do Mistrzostw Polski pozostał niecały tydzień. Zbliżający się weekend będzie jednym z największych wydarzeń świata kulturystyki i fitness w naszym kraju. Sami jesteśmy ciekaw kto pojawi się na zawodach i jaką formę zaprezentuję. Przez ten tydzień będziemy informować Was o tym wydarzeniu.

Jedną z większych gwiazd tegorocznych Debiutów był startujący w kulturystyce klasycznej Maciej Ferlikowski (II miejsce w kategorii do 180 cm). Szczególną naszą uwagę zwróciły jego bicepsy. Takich bicepsów nie spotyka się na codzień w siłowni. Są niesamowicie długie i pękate. Wyglądem przypominają bicepsy najsłynniejszego kulturysty świata – Arnolda Schwarzeneggera. Oprócz bicepsów tego 40 letniego kulturysty pozostałe grupy mięśniowe prezentowały się na tyle dobrze, że część publiczności widziała w nim zwycięzcę nie tylko kategorii do 180 cm, ale także kategorii open. Niestety, komisja sędziowska sklasyfikowała Ferlikowskiego na II miejscu (I miejsce zajął Hubert Kulczyński).

Nie zamierzamy podważać tego werdyktu, ale zaprezentujemy zdjęcia obu zawodników i pozostawiamy ocenę portalowiczom. Doskonałym momentem do rewanżu są najbliższe Mistrzostwa Polski, ale wszystko wskazuje na to, że rewanżu nie będzie, gdyż Ferlikowski wystartuje w kulturystyce tradycyjnej.


Maciej Ferlikowski

Hubert Kulczyński

Komentarze: