Oficjalne wyniki Mistrzostw Europy w Mołdawii

Tak przedstawia się zestawienie wszystkich kategorii, w tym także kategorii drużynowej.

Men’s Classic Bodybuilding up to & incl 168cm

1 1 Teymur Aslanov Azerbaijan

2 2 Tomas Lukac Czech Republic

3 6 Stanislav Vizenher Ukraine

4 9 Rain Kuusnomm Estonia

5 4 Abdulgani Erbezirgan Turkey

6 5 Serhii Tkachenko Ukraine

7 3 Piotr Zaniewski Poland

8 8 Gabriel Duguet France

9 7 Denis Titu Moldova

Men’s Classic Bodybuilding up to & incl 171cm

1 13 Gabriele Giansante Italy

2 14 Antonio Primiceri Italy

3 12 Sinan Baba Turkey

4 15 Angelo Pischedda Italy

5 11 Robert Kozielski Poland

6 10 Kubilay Korkmaz Turkey

7 16 Nicolae Cristea Romania

Men’s Classic Bodybuilding up to & incl 175cm

1 30 Patrik Stiglic Slovakia

2 27 Andrei Maliutin Russia

3 28 Vitalii Valeev Russia

4 23 Tuukka Heikkinen Finland

5 24 Przemysław Żokowski Poland

6 20 Algan Idris Başaran Turkey

7 21 Ouiam Monzeer United Kingdom

8 22 David Plachy Czech Republic

9 25 Trevor Conway Ireland

10 29 Oleg Fistican Moldova

Men’s Classic Bodybuilding up to & incl 180cm

1 47 Ali Emre Turkey

2 34 Siarhei Matusevich Belarus

3 50 Oleh Kakorin Ukraine

4 45 Alexei Shaev Russia

5 35 Manuel Chalupka Austria

6 38 Bohumil Stepanek Czech Republic

7 42 Paolo Sgro Italy

8 36 Manuel Plachner Austria

9 48 Volkan Altunbas Turkey

10 33 Konstiantyn TaramalyUkraine

11 37 Aleh Babinich Belarus

12 44 Andrey Shmidt Russia

13 46 Patrik Larsson Sweden

14 41 Robert Majewski Poland

15 39 Tuomas Kuronen Finland

Men’s Classic Bodybuilding over 180cm

1 63 Dmitrii Krylov Russia

2 53 Nicolas Alcoverro France

3 64 Peter Bella Slovakia

4 66 Serdar Teker Turkey

5 65 Johan Saxerud Sweden

6 62 Vytautas Teresevicius Lithuania

7 55 Janar Ruckenberg Estonia

8 61 Dražen Vrbančić Croatia

9 57 Yan Hubenko Belarus

10 56 Andrei Sviryd Belarus

11 59 Pavel Georgiev Bulgaria

12 54 Cyril Vilmant France

13 60 Krzysztof Rodkiewicz Poland

14 67 Ceyhun Tokmak Turkey

15 58 Ivan Ivanov Bulgaria

Men’s Classic Bodybuilding OVERALL

1 47 Ali Emre Turkey

2 63 Dmitrii Krylov Russia

3 26 Antonio Ludovico Italy

4 13 Gabriele Giansante Italy

5 1 Teymur Aslanov Azerbaijan

Women’s Bodybulding

1 92 Branka Njegovec Croatia

2 98 Olga Belyakova Russia

3 93 Alina Cepurniene

4 97 Maryna Melchenko Ukraine

5 95 Adriana Zavacka Slovakia

6 96 Ayşe Senem Serhatli Turkey

7 94 Jacqueline Borg Malta

Men’s Bodybuilding up to & incl 70kg

1 84 Miroslav Skadra Slovakia

2 80 Yalchin Mammadov Azerbaijan

3 87 Roman Iushchenko Ukraine

4 85 Kenan Yildiz Turkey

5 83 Ashly Sajithkumar Ireland

6 88 Jalal Rahman Ali Germany

7 81 Radoslav Angelov Bulgaria

8 86 Ibrahim Efi Turkey

9 89 Octavian Blaj Romania

10 82 Christos Lazarou Cyprus

Men’s Bodybuilding up to & incl 75kg

1 96 Jan Sotak Slovakia

2 94 Danijel Miklečić Croatia

3 95 Raigo Kuusnomm Estonia

4 99 Jean Mega France

5 97 Mustafa Genç Turkey

6 98 Rody Hedo Austria

7 100 Tobias Gerblinger Germany

Men’s Bodybuilding up to & incl 80kg

1 104 Mahmut Irmak Turkey

2 106 Thomas Askeland Norway

3 105 Georgi Yordanov Bulgaria

4 107 Krzysztof Skryplonek Poland

5 103 Fredrik Spang Sweden

6 108 Aleksei Denisov Russia

7 111 Nikolai Chernetsky Russia

8 113 Sinan Aydemir Turkey

9 110 Selim Tarakçi Turkey

10 114 Mohamed-Ali Aziz Denmark

11 109 Murat Tonya Turkey

12 112 Miroslav Hanak Czech Republic


Men’s Bodybuilding up to & incl 85kg

1 119 Cengizhan Igdir Turkey

2 122 Andrii Koliada Ukraine

3 126 Dragos Popescou Romania

4 120 Vitaliy Kalensky Ukraine

5 121 Artur Stańczak Poland

6 118 Mirco Ercolani San Marino

7 117 Vladimir Yakovlev Moldova

8 125 Marc Hector United Kingdom

9 123 Stephen Borg Malta

10 124 Roman Kronberger Austria


Men’s Bodybuilding up to & incl 90kg

1 134 Sergei Spichenkov Russia

2 133 Marian Cambal Slovakia

3 136 Christofer Nober Sweden

4 138 Sergiy Chernyak Ukraine

5 131 Ott Kiivikas Estonia

6 140 Pavlo Prontenko Ukraine

7 135 Patrycjusz Wroblewski Poland

8 132 Francis Haley Ireland

9 139 Aaron Cannon Ireland

10 130 Alexey Sergheev Moldova

11 137 Ömer Döger Turkey


Men’s Bodybuilding up to & incl 95kg

1 150 Andriy Kukharchuk Ukraine

2 149 Sergei Marutik Russia

3 148 Görkem Gürsoy Turkey

4 147 Przemysław Owczarek Poland

5 146 Ladislav Kuzder Slovakia

6 144 Vladislav Kuznetsov Russia

7 143 Francesco Fox Italy
8 151 Daniel Racoveanu Romania

9 145 Wojciech Pieczaba Poland

10 152 Enes Erken Turkey

Men’s Bodybuilding up to & incl 100kg

1 156 Reza Zinatlov Azerbaijan

2 160 Arne Lundell Sweden

3 157 Georgi Slavov Bulgaria

4 161 Melih Emre Yildiz Turkey

5 159 Relu Giani Gauca Ireland

6 158 Peter Baers Germany

7 155 Ralph Decelis Malta

Men’s Bodybuilding over 100kg

1 173 Bogdan Kravchenko Ukraine

2 164 Alexei Tronov Russia

3 174 Sergii Iatsiuk Ukraine

4 168 Andrzej Kolodziejczyk Poland

5 169 Mikhail Sidorychev Russia

6 165 Krasimir Sarafov Bulgaria

7 172 Bilgehan Koç Turkey

8 170 Paata Petriashvili Russia

9 166 Stanislav Struzberg Moldova

10 171 Ersin Kuruel Turkey

11 167 Gleb Cocorin Moldova


Men’s Bodybuilding OVERALL

1 104 Mahmut Irmak Turkey

2 150 Andriy Kukharchuk Ukraine

3 119 Cengizhan Igdir Turkey

4 134 Sergei Spichenkov Russia

5 173 Bogdan Kravchenko Ukraine

6 156 Reza Zinatlov Azerbaijan

7 96 Jan Sotak Slovakia

8 84 Miroslav Skadra Slovakia

TEAMCHAMPIONSHIPS

Russia
Turkey
Ukraine
Slovakia
Poland
Croatia
Azerbaijan
Italy
Sweden
Bulgaria
Lithuania
Estonia
France
Czech Republic
Ireland
Romania
Belarus
Austria
Germany
Moldova
Malta
Norway
Finland
United Kingdom
San Marino
Cyprus 26
Denmark 26
Netherlands 0
Spain

Komentarze: